Ibrahim Yasir, ortodontista Ostrava

MUDr. Ibrahim Yasir

Ortodontista Více

32 názorů

Uložit


Adresa

Dolní 101, Ostrava
Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

V
Ověřeny pacient

Pan doktor umí srovnat zuby, ale nikdy nevysvětlí co a proč dělá. Působí odměřeně a nejhorší je, že člověku sahá do pusy bez rukavic, 2 x jsem po návštěvě u něho měla nepříjemné afty v puse, které bolely a trvaly tak týden. Škoda, protože určitě není zlý, ale tento přístup mi absolutně nesedl.


Ověřeny pacient

MUDr. Ibrahim Yasir je vysoko profesionálny doktor, na odbornej úrovni. Chodíme k nemu zo Slovenska a kto má problémy zo zubami, odporúčame len jeho. Pani sestričky sú vždy milé, usmievavé, ochotné prispósobiť sa požiadavkám termínu. Želám celému týmu všetko dobré.


K
Ověřeny pacient

Vždy byl doktor milý, ochotný a myslela jsem si, že je fakt úžasný. Bohužel mi po léčbě nenasadil retainer a proto se mi opět zkřivily zuby ve spodní čelisti. Takže ve 20 letech budu muset opět utrácet spoustu peněz a vypadat hrozně, protože si musím znova pořídit rovnátka. Jsem opravdu nadšená.


M
Ověřeny pacient

Pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný a vstřícný k pacientům je odborník na pravém místě.Vsem velice doporučuji.HM


I
Ověřeny pacient

Pana doktora mohu všem vřele doporučit. Prostředí ordinace je příjemné, sestřičky a pan doktor velmi milí. Přístup pana doktora je naprosto profesionální a pečlivý. Navíc oproti Frýdku Místku jsem ušetřila 28 000 (paní doktorka FM mi totiž chtěla provádět i zásahy navíc které nebyly třeba). Pokud chcete hezké zoubky určitě se objednejte k panu doktorovi a nebudete litovat!


R
Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji a vychvaluji kudy chodím.Po zkušenostech z Frýdku Místku si u pana doktora připadám jako v ráji.Při objednání se nečeká,sestřičky i pán doktor jsou příjemní a skvělí.Prostředí krásné.Pan doktor mi přesně vysvětlil vady u mých dvou dcer..Navíc mi oproti Frýdku ušetřili 18000,takže to mluví za vše.Doporučuji,doporučuji,doporučuji!!!


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím kvůli fixním rovnátkům již 3 měsíce a nemůžu si stěžovat. Celý personál ordinace je velmi usměvavý, vždy v dobré náladě. Sestřičky se snaží vyjít vstříc s hledáním vhodného termínu návštěvy, ordinace je moderně vybavená. Pan doktor pracuje profesionálně, akorát není velmi sdělný, takže co člověka zajímá se musí sám vyptávat a nečekat, že se nějaké informace, které by byly užitečné, dozví. Ale i tak jsem spokojená a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto ordinaci!:)


M
Ověřeny pacient

Pana doktora mohu jen a jen doporučit.Vždy jsem byla spokojená..sestřičky jsou ochotné a příjemné..


T
Ověřeny pacient

Jsem opravdu šťastná, že mou volbou byl tento lékař. Nikdy jsem si nemyslela, že z tak hnusných zubů, které jsem dříve měla, někdy budu mít tak krásné :). Poklona, uznání a vděk!


A
Ověřeny pacient

Málokterý lékař má tak lidský přístup jako pan Yasir, odborník na svém místě!! Mohu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den,

  na obou vnitrnich stranach lice se mi vytvorily bile zilky, tj. jedna na jedne strane a druha na druhe strane, neboli nejsou citlive, nevim co to muze byt ?

  dekuji za odpoved

  jolana

  Dobry den! bohužel nemužu vam to určit na dalku , spiš by jste mela se obracet na stomatologa chirurga. Ibrahim

  MUDr. Ibrahim Yasir

 • Dobrý den, je mi 13 let rozhodla jsem se pro fixni rovnatka. Měla bych je tedy mít na obou patrech akorát mám tedy předkus a mezi horními 1čky mezeru, dale některé křivé. Můj zubař mi chce vytrhnout všechny 4ky a poté nasadit rovnátka, konzultoval to i se svým synem který je taky ortodontista a prý je to správný postum, ale přesto mám hrozný strach vytrhnout zdravé zuby a co když tam bude i tak po sundani rovnatek mezera? I když moje rodina a přátelé k němu chodí a mají dobré výsledky, myslíte že do toho mám jít? Protoze se svými zuby opravdu spokojená nejsem. Mimochodem rovnátka by mně měli stát něco okolo 8 tisíc.
  Předem děkuji za odpověď

  Dobry den!bohužel nemužu vam dat přesnou odvoved bez RTG a obektivni diagnostky vašeho chrupu .s pozdravem MUDr. IBRAHIM

  MUDr. Ibrahim Yasir

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti