Dolní 101, Ostrava
Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Pan doktor umí srovnat zuby, ale nikdy nevysvětlí co a proč dělá. Působí odměřeně a nejhorší je, že člověku sahá do pusy bez rukavic, 2 x jsem po návštěvě u něho měla nepříjemné afty v puse, které bolely a trvaly tak týden. Škoda, protože určitě není zlý, ale tento přístup mi absolutně nesedl.

MUDr. Ibrahim Yasir je vysoko profesionálny doktor, na odbornej úrovni. Chodíme k nemu zo Slovenska a kto má problémy zo zubami, odporúčame len jeho. Pani sestričky sú vždy milé, usmievavé, ochotné prispósobiť sa požiadavkám termínu. Želám celému týmu všetko dobré.

Vždy byl doktor milý, ochotný a myslela jsem si, že je fakt úžasný. Bohužel mi po léčbě nenasadil retainer a proto se mi opět zkřivily zuby ve spodní čelisti. Takže ve 20 letech budu muset opět utrácet spoustu peněz a vypadat hrozně, protože si musím znova pořídit rovnátka. Jsem opravdu nadšená.

Pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný a vstřícný k pacientům je odborník na pravém místě.Vsem velice doporučuji.HM

Pana doktora mohu všem vřele doporučit. Prostředí ordinace je příjemné, sestřičky a pan doktor velmi milí. Přístup pana doktora je naprosto profesionální a pečlivý. Navíc oproti Frýdku Místku jsem ušetřila 28 000 (paní doktorka FM mi totiž chtěla provádět i zásahy navíc které nebyly třeba). Pokud chcete hezké zoubky určitě se objednejte k panu doktorovi a nebudete litovat!

Pana doktora doporučuji a vychvaluji kudy chodím.Po zkušenostech z Frýdku Místku si u pana doktora připadám jako v ráji.Při objednání se nečeká,sestřičky i pán doktor jsou příjemní a skvělí.Prostředí krásné.Pan doktor mi přesně vysvětlil vady u mých dvou dcer..Navíc mi oproti Frýdku ušetřili 18000,takže to mluví za vše.Doporučuji,doporučuji,doporučuji!!!

K panu doktorovi chodím kvůli fixním rovnátkům již 3 měsíce a nemůžu si stěžovat. Celý personál ordinace je velmi usměvavý, vždy v dobré náladě. Sestřičky se snaží vyjít vstříc s hledáním vhodného termínu návštěvy, ordinace je moderně vybavená. Pan doktor pracuje profesionálně, akorát není velmi sdělný, takže co člověka zajímá se musí sám vyptávat a nečekat, že se nějaké informace, které by byly užitečné, dozví. Ale i tak jsem spokojená a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto ordinaci!:)

Pana doktora mohu jen a jen doporučit.Vždy jsem byla spokojená..sestřičky jsou ochotné a příjemné..

Jsem opravdu šťastná, že mou volbou byl tento lékař. Nikdy jsem si nemyslela, že z tak hnusných zubů, které jsem dříve měla, někdy budu mít tak krásné :). Poklona, uznání a vděk!

Málokterý lékař má tak lidský přístup jako pan Yasir, odborník na svém místě!! Mohu jen doporučit!