Helena Vencourová, neurolog Nymburk

Neurolog Více

Okružní 2160, Nymburk
Neurologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Před týdnem jsem byl vyšetřen na neurologické linice VFN (akutní ambulance) se závěrem "nelze vyloučit RIND" a doporučením trvalého ambulantního sledování neurologem v místě bydliště. Paní doktorkou mi bylo i přes sdělení, že se stále necítím být v pořádku odpovězeno ať chodím tam, kde se záležitost řeší. Takže jako nymburák budu muset jezdit do Prahy...

Paní doktorka naprosto postrádá lidský přístup, s akutní bolestí zad mě informovala, že tady nejsem v Lourdech (městečko zázračného léčení) a že dělám něco špatně, když mě ty záda bolí. Dala mi prášky a poslala na rehabilitace u její kamarádky v lázních Nymburk, které jsem si doplácela, tím jsem se stala vyléčenou. Hledám jiného doktora.

Paní doktorka je profesionální, věcná se skutečným zájmem pomoci. Při mé první návštěvě mě podrobně vyšetřila a snažila se odhalit podstatu problému. A i když nemusela vyšla mi vstříc s objednáním na následné zobrazovací vyšetření a pomohla mi i zajistit výsledky ještě v ten den. Rád bych jí tímto poděkoval. Stejně oceňuji i sestřičku, která jak už tu někdo psal strčí do kapsy leckterou o generaci mladší kolegyni. Petr Klouček.

Paní doktorka mi zjistila,že mám velký veřez plotýnky,řekla mi,že se diví,že ještě chodím a nic semnou neudělala...Nenapsala mi žádné prášky,prostě vůbec nic a za měsíc mě objednala zas na kontrolu...Tak nevím jestli je tohle normální...Když se tak divila,tak proč mě rovnou neposlala na operaci a nebo tak něco???Teď sedím doma,nemůžu se skoro ani hnout,prášky co mi napsala poprvé už nezabírají,nezabírá ani ibalgin,mám 2 děti,jedno roční,které ještě nechodí a 5tiletou....Takže si hledám nového doktora,protože tohle není normální..

Z mé malé zkušenosti (bolesti zad) usuzuji lékařku jako profesionální a důslednou. Jako člověk mě vůbec neoslovila, takový ten "lidský" přístup mi u ní chyběl.

Mohu jen doporučit!! Paní doktorka mi byla doporučena mou obvodní lékařkou, měla jsem velké bolesti. Po vyšetření a aplikování rehabilitace je mi mnohem lépe. Paní doktorka je skutečně výborná lékařka a mohu ji vřele doporučit. S tak milým přístupem k pacientovi se tak často nesetkáváme a to jak ze strany lékaře tak i sestřičky. Moc Vám oboum děkuji

Velmi příjemný přístup jak paní doktorky, tak sestřičky, přestože jsem nebyl objednán. Snaha detailně probrat potíže a pomoci.

První neurolog - neuroložka, která se mi opravdu snažila pomoci odstranit problém nejen léky, ale hledala příčinu a snažila se o okamžitou úlevu bolesti zad pomocí cvičení. Paní doktorka je profesionál, věcná, vstřícná a ochotná řešit potíže. Snažila se mi vyjít vstříc nejen s objednáním, ale i léčbou s ohledem na mé malé děti. Zároveň bych ráda pochválila milou sestřičku, která ač ve vyšším věku, strčí do kapsy své mladší kolegyně. Paní doktorka udělala skvělou volbu! Zuzana Aghová

Chtěla bych touto cestou paní doktorce poděkovat. Nikdy jsem neměla s jejím přístupem problém, byla vždy ochotná pomoci a vyřešit mé vleklé problémy.Spokojen byl i můj příbuzný kterého jsem k ní doporučila a i před administrativní problém s pojišťovnou mu paní doktorka poradila. Jana Danzerová

Velice příjemné prostředí a profesionální přístup jak paní doktorky, tak paní sestřičky. Děkuji za vyléčení. Michal Šmíd