Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

P.mudr.Straková je velmi profesionální lékařka.Chodím k ní já i manžel již několik let a nemohu si opravdu na ní stěžovat.Vždy k vyšetření přidá i milé slovo a poradí.Nesetkala jsem se u ní s nějakým arogantním chováním,právě naopak je to milá lékařka a vynikající profesionálka.
Eva a Jiří Helebrantovi

Š
Ověřený profil

My máme také špatnou zkušenost , když si neví rady tak je to tím,že nemáš žádné svaly,ať sou to břišní nebo jiné. Máš nadváhu tak zhubni a bolesti pominou,když zhubneša bolesti jsou stejné tak je to proto ,že jsi zhubnul a nemáš žádné svaly. A tak dokola. Jsi objednán třeba na 10hodinu ? Přídeš na řadu až ve 12hodin! Před tebou mají přednost pan inženýr nebo paní magistra. Atd. Prostě nejsi V.I.P. pacient.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Inteligentní, kultivovaná a sportovně založená. Bezpochyby i vynikající lékařka.


Velmi ochotná milá,vše dobře vysvětlí a dobře poradí.Je to vynikající lékařka.


R

Velmi spokojen, vděčím jí za život.


P

Obávám se,že paní doktorka svým přístupem k pacientovi není příkladem laskavosti a pochopení.Netroufnu si ji hodnotit jako lékařku podle svého případu.Možná je v oboru dobrá.Mě však nepomohla a svým poměrně arogantním chováním dokázala jen to,že k ní chodím jen proto,že musím.Není to už člověk,od kterého bych očekával pomoc.A to by lékař přece měl být!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


-

chodím k paní doktorce již několik let a mohu jen říct že jsem spokojená.co jeden lékař na mě pokazil ona dokázala napravit.nikdy jsem se u paní doktorky nesetkala se žádnou neochotou, nebo s něčím podobným.


Chodím k paní doktorce už dlouho,jsem s ní spokojená,možná bych vytkla trošku odtažitý způsob jednání,ale jinak nemohu nic vytknout.


Došlo k chybě, zkuste to znovu