MUDr. Helena Schwarzerová

Kunín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 56, Kunín

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka je naprostý profík po všech stránkách, navíc citlivá a empatická. Snaží se vždy o bezbolestný zákrok, k pacientovi přistupuje citlivě. Byla jsem na jistém zákroku u jiného zubaře, protože tento zákrok naše p.zubařka neprovádí a jeho přístup byl naprosto opačný. Až jednou paní zubařka skončí, bude to velká ztráta a těžko ji někdo může nahradit. Patří jí velké poděkování, uznání a obdiv. Chodím k ní přes 30 let a ždy spokojenost.

Paní doktorka je šikovná a citlivá, jak už se zde psalo, dokonce i injekci většinou na požádání dostanu, chodíme k ní celá rodina, nikdy jsme si nestěžovali, ale jednou před rokem nestíhala a chtěla mě vrtat bez injekce, že nemá čas čekat kvůli plné ordinaci a když jsem odmítla a chtěla injekci - samozřejmě slušně jsem požádala, tak po mě vyjela, že už nás má plné zuby a že nám přeje, aby jsme museli na pohotovost, ať víme, jaké to je u jiných doktorů. Slyšela to celá čekárna, pak se mě na to pár lidí vyptávalo, proč po mě vyjela, tak mi to bylo nepříjemné, ale když jsem k ní šla příště, tak už byla v pohodě. Možná v té době měla jen hodně práce a velký stres, nevím.

Paní doktorka je velice příjemná, popravdě lepšího stomatologa neznám. Je klidná a vyrovnaná, postup vždy na začátku vysvětlí a nemusíte se ničeho bát. Chodím k ní u řadu let a popravdě jsem se nikdy nebála, i když jsem věděla, že mě čeká bolestivý zákrok. Pokud si řeknete o injekci - není problém, navíc si paní doktorka pamatuje, zda-li ji potřebujete nebo ne a při další návštěvě vám jí dá rovnou. Takže jak říkám, lepšího stomatologa neznám.

Naprosto perfektní profesionál a v ordinaci se cítíte v naprosté pohodě

Vynikající odbornice, citlivá k pacientům. Vždy vysvětlí úkon který bude provádět. Organizace práce, jak už bylo mnohokrát napsáno, je velmi dobrá. V čekárně jsem nečekal déle než 15 min a to jen proto, že jsem přišel dřív. Mohu jen doporučit.

Pani doktorka je velka profesionalka a zaroven velmi mila a citliva!!!
Muzu o ni napsat jen to nejlepsi!!!

Velmi dobrý přístup k pacientovi,znalý odborník.

K této doktorce jsem před léty přešel od jiného lékaře, který je sice dobrý odborník, umí udělat dobrou práci ale chybí mu citlivý přístup k pacientům.Udělal jsem dobře, protože paní Helena má zlate ručičky a svou perfektní práci dělá velice citlivě, takže na křeslo sedám bez obav. Teď k paní Heleně chodíme celá rodina a jsme spokojeni všichni. Jak již tady někdo napsat organizace práce a chod celé ordinace je perfektní, takže nehrozí dlouhé vysedávání. Přejí paní Heleně dlouhého zdraví a pevnou citlivou ruku ať mám kam chodit.

Vynikající odborník!!!

Paní Helena je super.