Helena Plesníková, pediatr Hlubočky

MUDr. Helena Plesníková

Uložit

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olomoucká 117, Hlubočky
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Nic moc...Nechtěla mi ošetřovat od narozeni dítete že je tlustí ale když se narodilo tak mělo 4,20 kg a 54 cm...


K paní doktorce chodím já i má dcera,nikdy jsem s ní neměla žádné problémi naopak vždy mi pomohla a dobře poradila.Řeknu ji co mám za problém a ona se snaží mi vše vysvětlit,posílá nás i pro klid duše ke specialistům.Kdykoliv potřebuji můžu se na ni obrátit.A když jsme u těch poplatků...není jediná a to je soukromá doktorka,kolikrát vlezu jinde do ordinace a hned chtějí po mě 30 kč a to se mi vůbec nelíbí,předem mají člověka vyšetřit a pak můžou chtít peníze.Navíc má krásné čisté prostředí a člověk nemusí tahat nemocné dítě až do města,kde jsou tolikrát tak vstřícní,že člověk čeká hodiny než je přijme.Každý doktor je jiný a naše paní doktorka je ke mě aspoň upřímná a kdo nemá rád upřímnost tak to špatně nese.A je pravda i doktor je jen člověk a chybama se člověk učí.Tereza Kropáčková


měla jsem neštovice a ona mi rekla že mam ekzem ://


Paní doktorka Plesníková je vždy velice vstřícná a ochotná, a byla taková např. i v telefonu, když jsme potřebovali poradit a pomoci mimo ordinační dobu. Nikdy se nestalo, že by zanedbala u našich dětí nějakou léčbu, vždy vše jasně vysvětlí a také v případě potřeby její doporučení ke specialistům jsou většinou velice dobrá.
K dětem přistupuje vždy velice laskavě, a také proto si je schopna získat u dětí důvěru a ty se nebojí návštěv. Můžeme jen doporučit.


Paní doktorka je velmi příjemná a hodná paní na naše děti a spolu s hodnou a příjemnou sestřičkou tvoří příjemný tým, čekárnu mají velice pohodlnou, hlavně velmi příjemné sezení v pohovce. Nikdy jsme s ní neměli žádné problémy a tak nám není jasné proč někdo hodnotí tak negativně.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila s dětmi, a nyní chodím i s vnoučaty, vždy jsem s ní byla velice spokojená a nikdy bich neměnila za jiného pediatra.


U paní doktorky jsem platila za léky, které hradí pojišťovna. Odstřihne třeba jen 3 tablety. Nechce dávat recepty, aby si mohli pacienti vyzvednout léky v lékárně nýbrž u ní za velkou pálku.


Paní doktorka nezná jinou diagnozu,než "chřipajzna jak blázen".Spoustu vážných onemocnění vůbec nerozezná.Do karty uvádí údaje, které tam podle mého názoru vůbec nepatří a naopak tam nemá údaje, které by tam mít měla.Od dětství mám astma a atopický ekzém,nikdy mě neposlala k žádnému specialistovi,až v době, kdy se ke specialistovi dalo jít bez doporučení, jsem si tam zašla sama a ti se divili,že mě neposlala už dávno.Jednou,když jsem chtěla potvrzení do tělocviku,že mám astma a že tomu musím přizpůsobit běhání,tak na mě koukala s otevřenou pusou,že o tom nic neví a řekla ať příjdu,až mě chytne záchvat,takže jsem musela v TV běhat a samozřejmě mě záchvat chytl a pak jsem tam šla,aby mi to potvrzení dala.
Dle mého názoru, než chodit tam, tak raději dojíždět až do Olomouce.


F

Mluvil Jsem s ní po telefonu a byla tak nepříjemná, že by mohla pracovat jako úřednice na magistrátu. Oprvadu je nepříjemna nebo třeba jen neměla den ale bohužel zrovna jsem ji takovou zastihl


L

Jsme s paní doktorkou velice spokojení.Vždy ráda vysvětlí,pomůže a poradí.Navíc kdykoli jsem nemohla přijít hned,tak mi vždy pomohla a poradila i po telefonu.Hezké prostředí čekárny,ordinace a usměvavá sestřička.Paní doktorka vždy příjemná,ochotná a s osobním přístupem.Děkuji za výbornou péči a pomoc. Všem mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti