MUDr. Helena Laštůvková

Oční lékař Více

Česká Kamenice, Děčín 2 adresa

5 názor

Adresy (2)

Ord. lékaře specialisty - oční
Teplická 55/226, Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Ord. lékaře specialisty - oční
Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Dobrý den,tak to já mám úplně jinou zkušenost.Já i syn máme vrozenou oční vadu.Navštěvovali sme Dr.Hossovou v Děčíně.Ta bere lidi jako kusy a ještě k tomu sestra,u ní procující,preventivně každého seřve hned mezi dveřma!jako,co si to dovoluje,tam vůbec chodit.
Naopak Dr.Laštůvková,se,zvláště synovi(nyní je mu 6 let),věnuje,jako nikdo jiný!Konečně jsme dostali správné dioptrie,syn,již 2 roky konečně vidí.Tak nevim,asi jsem jiná,ale tuto lékařku nemohu než chválit!

M

Jsem ráda,když na mě přijde řada po několikahodinovém čekání.Každý víte,jak nepříjemné je někde čekat.Ale vyplatí se to.Doktorka mi vždy pomůže a já jsem ráda,že mohu navštěvovat tuto ordinaci.Pokud se to někomu nelíbí,může přece navštěvovat jiného lékaře.

E

Paní doktorka je jemná a něžná.Ráda ji vidím i při práci,kde je odbornice na svém místě.\se sestrou je to, jiné-je strohá a nepřítupná/Tu práci sbrýlemi mám jistě dobře zapalcenou.


P

Díky této "lékařce" jsem oslepl na jedno oko, jelikož na počínající odchlípení sítnice mi dala vitamíny. 14 dní na to jsem byl v ÚVN Praha bezodkladně operován. Ale to už byla sítnice z větší části odumřelá.
Podobnou negativní zkušenost jsem slyšel i od jiných lidí, ale toto je moje vlastní negativní zkušenost a bohužel následky si ponesu až do konce života.
Jednání s pacientem tak to jsem snad ani problém osobně neměl ale jak se chovala k mé 85-ti leté babičce tak to je také kapitola sama pro sebe.
Výměnu brýlí asi opravdu zvládá dobře ovšem vážnější komplikace které nejsou okamžitě na první pohled patrné jí jaksi unikají a to opakovaně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

S uvedeným názorem nesouhlasím ! Měla jsem dlouhodobé oční potíže a paní doktorka mne pečlivě vyšetřila a příčinu mých potíží odhalila. Velmi mi pomohla. Tato lékařka má rozsáhlé odborné znalosti, je vidět, že sleduje všechny nové trendy ve svém oboru. Pečllivě si vybavila ordinaci kvalitními přístroji, což je jen ku prospěchu pacientů. Jsem též velmi spokojená se sestřičkou, je vždy milá, ochotná a pro pacienty zařizuje i opravy brýlí, což zřejmě nemá v náplni své povinné práci. Paní doktorka i její sestřička ode mne mají jedničku s hvězdičkou !!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu