Jste tento lékař?

Adresy

• Oční ordinace

Bezděkovská 71
    38602 Strakonice, jihočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Dcera je v péči paní doktorky od narození, je velice svědomitá, profesionální. I práce a péče sestřičky je na výši.

• Souhlasím s hodnocením, že občas je paní doktorka poněkud strohá, vyžaduje bezmeznou poslušnost a přílišné dotazy a zdržování jí většinou nejsou moc po chuti, ale jinak se mi jeví jako profesionál a po této stránce, což je myslím nejdůležitější, si na ní nemůžu stěžovat.

• Chodím k paní doktorce od svých pěti let,celkem 21 let,a nikdy jsem neměla důvod si stěžovat.Dnes už několikátým rokem chodím do její ordinace se svými dětmi.A mohu říci,že jsem spokojena jako pacient i jako rodič.

• Chodila jsem k paní doktorce od malička. Ani u mě nepoznala tupozrakost, tu mi diagnostikovala jiná paní doktorka až v mých třiceti letech.

• Co do odbornosti nedám na paní doktorku dopustit.
    Ve srovnání s "konkurencí" přes dvůr o mnoho poctivější a příjemnější, s nemocniční "péčí" nesrovnatelné.

• Já jsem u paní doktorky od svého narození. Nikdy mou péči nezanedbala, naopak jsem byla vždy striktně hlídána při sebemenší změně. Její přístup mi vždy přišel hodně profesionální a příjemný. Po 25ti letech se u ní cítím naprosto spokojená. Navíc i příjemný přístup sestřičky, která mi vždy vyšla vstříc.

• Paní doktorka působí dobrým dojmem, ale zanedbala péči u mé dcery. Přestože jsem dceru k ní vodil na kontroly od útlého věku, nepoznala tupozrakost. Poškodila jí zrak. Až když jsme se přestěhovali a změnili lékařku, vyšla skutečnost najevo. Je to otřesné!!!