Praktický lékař pro děti a dorost
Nemocniční 945, Vsetín

K paní doktorce chodily moje děti a teď už tam chodí i vnouček.Je tam teď dcera pí.doktorky a je taky moc šikovná!
Sestřička je rovněž moc šikovná.
Mohu doporučit tuto ordinaci všem rodičům.

K této paní doktorce chodím už 16 let a jsem s ní velice spokojená. Vše v klidu a srozumitelně vysvětlí. Mám ji moc ráda a její sestřička je také výborná.

Po předešlých zkušenostech s nejmenovanou doktorkou, jsem nadmíru spokojena. Důvěřuji jak paní doktorce, tak sestřičce a to ve vztahu lékař - pacient moc důležité. Mladší dcera se dokonce k doktorce těší. Doporučuji.

k paní doktorce chodíme přes rok a zatím jsme se nesetkali s žádnými negativy, vždy poradí, doporučí, odpoví, vysvětlí. Je to velice dobrý pediatr, krásný vztah k dětem, i na rodičích určitě zanechá dobrý dojem. Sestřička je víc než dokonalá, můžu ji všem maminkám jen doporučit.

I když k této lékařce již nechodím, můžu jen vřele doporučit. Vždy jsem se setkala s příjemným až rodinným přístupem, vždy uměla pomoct a poradit. Tato paní doktorka v dětech rozhodně nebudí strach.... :o)