Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Máchova 400, Benešov

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Vynikající specialista odborník na svém místě velmi doporučuji. Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá.

Vážení, paní Mudr. Hrmová i sestřička Zuzana, bohužel neznám její příjmení, jsou naprosto úžasné. Dlouho jsem se nesetkala s takovou pečlivostí, lidským přístupem a ochotou jako u těchto dvou žen. Naprostý propacienstký přístup. Pečlivost, ochota a vlídnost. Opravdu mohu pouze doporučit. Opravdu tak vlídný přístup od lékaře i sestry jsem dlouho dlouho nezažila. A jak jsem již slyšela pár negativních ohlasů. Věřila bych tomu, že když je člověk nezodpovědný a nedělá, co lékař řekne, není divu, že se pak asi neusmívá. Za mě pouze chválit, chválit a chválit. Víc takových lékařů a sester a máme naprosto dokonalé zdravotnictví. Děkuji jim jak nejvíc mohu

Tato lékařka má docela slušné zkušenosti a atestaci na interně,která přispěla k vysoké kvalitě léčby v diabetologii.Jen kdyby chtělo být víc takových důsledných lékařů.Rozhodně doporučuji.

velmi dobrá na úrovni