Helena Honomichlová, imunolog Plzeň

MUDr. Helena Honomichlová

Uložit

Imunolog, Alergolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lochotínská 18, Plzeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nemohla jsem ani uvěřit, že v dnešní době existují stále takoví lékaři, kteří jsou vážně milí a baví se s Vámi jako s lidmi. S dětmi to neuvěřitelně umí a i dcera říká, že je to nejhodnější paní doktorka. A já to musím jen potvrdit. Vřele doporučuji!!! Milé jednání, rozumná domluva, stále úsměv na tváři, objednání na čas bez čekání!


Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jakou znám.Hodná,empatická.S dcerou k ní chodíme již od jejích 2 let nejprve do nemocnice a potom jsme rádi přešli k ní do ordinace.A dcera,které je letos 16 let je strašně ráda,že k ní může chodit až do 18 let a 364 dní.Nikdy jí nechybí vlídné slovo a úsměv na tváři.A myslím si,že se svým pacientům věnuje nad rámec svých poviností,ale kolikrát i času.Kdyby bylo takových lékařů víc.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejúžasnější dětská lékařka, s jakou jsem se dosud setkala. Kromě toho, že je vynikající odborník, je velmi pečlivá, empatická, milá, vstřícná. S dětmi to skutečně umí a je vidět, že je má opravdu ráda. Můj syn se k ní vždy těší, a to doktory nemusí. S rodiči jedná slušně a vlídným slovem nešetří. Po zkušenostech s některými neurotickými lékařkami, je naše zlatá paní doktorka Honomichlová skutečným balzámem na nervy. A když s dítětem bezradně lítáte po všech možných vyšetřeních, tak to opravdu potřebujete a oceníte. Katka L.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od svých 4 let až do 18, byla výborná! Nikdy jsem se k ní nebála, vždycky na mě byla hodná, mamce vysvětlila pokaždé co mi je a jak se to bude léčit a vzhledem k mé oslabené imunitě a astmatu jsem byla častým účastníkem ozdravných pobytů v létě k moři a v zimě do Rakouska na lyže. Skoro jsem si i přála být nemocná, abych mohla k paní doktorce chodit :-) Ale její syn, který po ní převzal místo v nemocnici je taky skvělý!


I
Ověřeny pacient

Zachovávám k paní doktorce neutralitu avšak k té jsem se dopracovala až lety odstupu. Lékař je bohužel hodně vidět a chyby se těžko vstřebávají a velmi dobře pamatují. Snahu má paní doktorka velmi úpornou, což zvláštně kontrastuje s občasnými záchvaty nepřítomnosti na pracovišti. Snášela jsem ji nerada a ona mi to myslím oplácela s nadřazenou blahosklonností marťana. Normální škola života. Pokud vám nevadí poručníkování, tak za snahu dávám ty tři body, třeba budou stačit.


Výborná lékařka, děti se k ní nebojí, kéž, by se tak chovali všichni lékaři.


Nejlepší pediatr jakého znám. Josef Pop


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti