MUDr.

Helena Honomichlová

Imunolog, Alergolog

Kontaktní informace

• Nemohla jsem ani uvěřit, že v dnešní době existují stále takoví lékaři, kteří jsou vážně milí a baví se s Vámi jako s lidmi. S dětmi to neuvěřitelně umí a i dcera říká, že je to nejhodnější paní doktorka. A já to musím jen potvrdit. Vřele doporučuji!!! Milé jednání, rozumná domluva, stále úsměv na tváři, objednání na čas bez čekání!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Hanzlíková
    Jana Hanzlíková
    Alergolog, Imunolog
    Alej Svobody 80, Plzeň
    V dnešní době skoro ojedinělá lékařka. Pacientovi se věnuje, problémy nezlehčuje a tak dlouho zkoumá problém, dokud… Více

Václava Gutová
    Václava Gutová
    Imunolog
    alej Svobody 80, Plzeň
    K této paní doktorce jsem chodil za jejího působení v Rokycanech. S paní doktorkou jsem byl spokojený. I vzhledem… Více

Markéta Haschová
    Markéta Haschová
    Internista, Imunolog
    Francouzská třída 4, Plzeň
    Paní doktorka je velmi příjemná a je vidět, že svému oboru opravdu rozumí. Vyslechne vás a udělá vám všechny potřebné… Více

Helena Ringlerová

Yvona Zemanová
    Alergolog, Imunolog, Diagnostik
    Palackého 257, Blovice

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Nejlepší lékařka jakou znám.Hodná,empatická.S dcerou k ní chodíme již od jejích 2 let nejprve do nemocnice a potom jsme rádi přešli k ní do ordinace.A dcera,které je letos 16 let je strašně ráda,že k ní může chodit až do 18 let a 364 dní.Nikdy jí nechybí vlídné slovo a úsměv na tváři.A myslím si,že se svým pacientům věnuje nad rámec svých poviností,ale kolikrát i času.Kdyby bylo takových lékařů víc.

• K

Paní doktorka je nejúžasnější dětská lékařka, s jakou jsem se dosud setkala. Kromě toho, že je vynikající odborník, je velmi pečlivá, empatická, milá, vstřícná. S dětmi to skutečně umí a je vidět, že je má opravdu ráda. Můj syn se k ní vždy těší, a to doktory nemusí. S rodiči jedná slušně a vlídným slovem nešetří. Po zkušenostech s některými neurotickými lékařkami, je naše zlatá paní doktorka Honomichlová skutečným balzámem na nervy. A když s dítětem bezradně lítáte po všech možných vyšetřeních, tak to opravdu potřebujete a oceníte. Katka L.

• L

K paní doktorce jsem chodila od svých 4 let až do 18, byla výborná! Nikdy jsem se k ní nebála, vždycky na mě byla hodná, mamce vysvětlila pokaždé co mi je a jak se to bude léčit a vzhledem k mé oslabené imunitě a astmatu jsem byla častým účastníkem ozdravných pobytů v létě k moři a v zimě do Rakouska na lyže. Skoro jsem si i přála být nemocná, abych mohla k paní doktorce chodit :-) Ale její syn, který po ní převzal místo v nemocnici je taky skvělý!

• I

Zachovávám k paní doktorce neutralitu avšak k té jsem se dopracovala až lety odstupu. Lékař je bohužel hodně vidět a chyby se těžko vstřebávají a velmi dobře pamatují. Snahu má paní doktorka velmi úpornou, což zvláštně kontrastuje s občasnými záchvaty nepřítomnosti na pracovišti. Snášela jsem ji nerada a ona mi to myslím oplácela s nadřazenou blahosklonností marťana. Normální škola života. Pokud vám nevadí poručníkování, tak za snahu dávám ty tři body, třeba budou stačit.

• Výborná lékařka, děti se k ní nebojí, kéž, by se tak chovali všichni lékaři.

• Nejlepší pediatr jakého znám. Josef Pop