Lochotínská 18, Plzeň

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Nemohla jsem ani uvěřit, že v dnešní době existují stále takoví lékaři, kteří jsou vážně milí a baví se s Vámi jako s lidmi. S dětmi to neuvěřitelně umí a i dcera říká, že je to nejhodnější paní doktorka. A já to musím jen potvrdit. Vřele doporučuji!!! Milé jednání, rozumná domluva, stále úsměv na tváři, objednání na čas bez čekání!

Nejlepší lékařka jakou znám.Hodná,empatická.S dcerou k ní chodíme již od jejích 2 let nejprve do nemocnice a potom jsme rádi přešli k ní do ordinace.A dcera,které je letos 16 let je strašně ráda,že k ní může chodit až do 18 let a 364 dní.Nikdy jí nechybí vlídné slovo a úsměv na tváři.A myslím si,že se svým pacientům věnuje nad rámec svých poviností,ale kolikrát i času.Kdyby bylo takových lékařů víc.

Paní doktorka je nejúžasnější dětská lékařka, s jakou jsem se dosud setkala. Kromě toho, že je vynikající odborník, je velmi pečlivá, empatická, milá, vstřícná. S dětmi to skutečně umí a je vidět, že je má opravdu ráda. Můj syn se k ní vždy těší, a to doktory nemusí. S rodiči jedná slušně a vlídným slovem nešetří. Po zkušenostech s některými neurotickými lékařkami, je naše zlatá paní doktorka Honomichlová skutečným balzámem na nervy. A když s dítětem bezradně lítáte po všech možných vyšetřeních, tak to opravdu potřebujete a oceníte. Katka L.

K paní doktorce jsem chodila od svých 4 let až do 18, byla výborná! Nikdy jsem se k ní nebála, vždycky na mě byla hodná, mamce vysvětlila pokaždé co mi je a jak se to bude léčit a vzhledem k mé oslabené imunitě a astmatu jsem byla častým účastníkem ozdravných pobytů v létě k moři a v zimě do Rakouska na lyže. Skoro jsem si i přála být nemocná, abych mohla k paní doktorce chodit :-) Ale její syn, který po ní převzal místo v nemocnici je taky skvělý!

Zachovávám k paní doktorce neutralitu avšak k té jsem se dopracovala až lety odstupu. Lékař je bohužel hodně vidět a chyby se těžko vstřebávají a velmi dobře pamatují. Snahu má paní doktorka velmi úpornou, což zvláštně kontrastuje s občasnými záchvaty nepřítomnosti na pracovišti. Snášela jsem ji nerada a ona mi to myslím oplácela s nadřazenou blahosklonností marťana. Normální škola života. Pokud vám nevadí poručníkování, tak za snahu dávám ty tři body, třeba budou stačit.

Výborná lékařka, děti se k ní nebojí, kéž, by se tak chovali všichni lékaři.

Nejlepší pediatr jakého znám. Josef Pop