Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorku znám již dlouhou dobu.VZDY byla pečlivá,vstricna k pacientům a také vždy měla pro každého dobre slovo,coz je pro nás nemocné povzbuzující.Proto já za sebe moc chválím! Mě vždy pomohla,vysla vstříc a konzultovala se mnou vše,co jsem potřebovala,nehlede na to,ze mě i odeslala na příslušné,o odborné pracoviště.Moc ji za vše děkuji. . LEVKOVÁ ALENA

Ověřený profil

|Této paní doktorce opravdu vděčím za život. Svojí důsledností poznala můj problém a včas mi v Praze odoperovali kavernom. Nebyly to jednoduché dny pro mne, ani pro rodinu, ale jsem tady a ŽIJI. Paní doktorko, děkuji a velice si Vás vážím!
Vaše vděčná pacientka Ladislava Kulhavá

P
Ověřený profil

Dobrý den, Vážení pacienti zbytečně si své lékaře nepřechvalte chvála někdy smrdí
od lékařky jsem potřeboval neurologické léky a nebyla schopná zavolat ošetřující
lékařce zda léky užívám a léky mi nepředepsala.


V
Ověřený profil

Dekuji ze mohu navstevovat vasi ordinaci a ze jste me poskytla vysetreni ktereho se me za nekolik let nedostalo.Mam k Vam plnou duveru. Za vse moc dekuji spozdravem

Helena Hattlmannová

mám stejný názor jako paní Vojtková.. Také mám k paní doktorce plnou důvěru. Rovněž má paní doktorka milé a profesionální vystupování. Vytisková Věra


Ověřený profil

Vstřícná, chápající, budí ve mně důvěru.


Má mou důvěru


Zatím jsem se s touto lékařkou setkala pouze jednou a to na neurologické pohotovosti v nemocnici v K.Varech. A byla jsem velmi mile překvapena. Většinou se tam člověk nesetká se vstřícným přístupem, ale paní doktorka mi předvedla, že existují dobří a milí lékaři. A to, že mě odeslala na na nespočet vyšetření, aby zjistila příčinu mých potíží, mně doslova vyrazilo dech. Do té doby se o mě nikdo nestaral. Velmi jí za to děkuji. J.Ševčíková


Vynikajici lekarka, pecliva, s velkym zajmem o pacienta a ma velmi krasny lidsky pristup! Dekuji Vam srdecne pani doktorko za sebe i za maminku, take velmi mile sestricce!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den,měla bych dotaz,již velmi dlouho mam bolesti levé ruky.lékař mě velmi pečlivě prohlédl a napsal mi lék doreta,moc to ale nezabírá.žádám vas o radu,jsem z toho neštastná,nebot jsem kadernice,a mam opravdu silne bolesti.

vyžádejte si vyšetření u specialisty

 Helena Hattlmannová

Přeji krásný den.Prosím pěkně můj problém začal plíživě už od května bolestí hlavy mravenčení prstů a bolesti předloktí.Testy na boreliózu negativní.Po masáži trošičku úleva.Mám křeče do krčních svalů a občasné potíže při polykání.Při rotaci hlavy do leva jde přes křeče.Je to pocit tuhnutí šíje krku až pod uši.Je to deprimující.Děkuji za váš čas.

¨Navštivte MUDr. Hattlmanovou - neurologie Karlovy Vary.

 Helena Hattlmannová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.