Helena Grimová, praktický lékař

MUDr. Helena Grimová

Uložit

Praktický lékař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná, přátelská, chápavá, pečlivá, svědomitá, milá. Dělá víc než jen svou práci. Mnohokrát mi strašně pomohla, víc než jakýkoliv jiný lékař kdykoliv před tím. Jediný problém jsou STRAŠLIVÉ ČEKACÍ DOBY V ČEKÁRNĚ. Dá se říci, že až NEÚNOSNÉ !!! Na vině jsou hlavně lidé, kterým prakticky nic není a jdou si tam jen popovídat a zdržují tím pacienty, kteří jsou v dané chvíli opravdu nemocní a kvůli nim musejí v čekárně čekat dlouhé hodiny a někdy se ani nedostanou na řadu. Tito lidé jsou opravdu sobečtí.

Š
Ověřeny pacient

S potěšením musím konstatovat,že MUDr.Grimová je velmi dobrou,řekl bych výbornou praktickou lékařkou.Současně s tím,že umí výborně diagnostikovat,našla v sobě i mimořádný lidský přístup a porozumění pro pacienta.Po více jak patnáctileté zkušenosti s přístupem pí doktorky k léčbě mých problémů a všech členů naší rodiny,mohu zodpovědně prohlásit:"vřelé díky za Vaši obětavost."

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je super.Je pečlivá, vlídná, chápavá. Když k ní jdu a je mi zle stačí její přístup, vlídnost a člověk odchází z ordinace hned s lepším pocitem i než si vůbec nějaký lék vezme.Prostě super. Neměnila bych.N.Mostovská

Paní doktorka je velice pečlivá a prostě super.Je příjemná a milá.Člověk má pocit už jen když z ordinace odchází,že je mu hned líp ještě než vůbec začne užívat předepsané léky.

Paní doktorka se každému pacientovi poctivě věnuje a všem se snaží pomoc nejen léky, ale i povzbudivým slovem. Možná proto je stále plná čekárna.Jsou lidé, kteří její dobroty zneužívají.Teď je sama dlouhodobě nemocná a tak každý může poznat jak nám chybí.Její náhradník-důchodce je hrozný!Léčí tak že listuje v tlustých knihách,podle kterých určuje diagnózu a léky. Čekárna je prázdná.Držíme paní doktorce palce v boji s její nemocí.

Pokud si myslíte, že kapačky vyřeší jakýkoliv zdravotní problém, pospíchejte k paní doktorce Grimové. Ta Vám je předepíše na všechno. S odesláním k odborníkovi to je pak horší. Myslím si, že praktický lékař není schopen pojmout všechny obory a všechny problémy odhalit sám. A souhlasíte jistě, že nejdříve je třeba hledat jádro problému a pak nasadit odpovídající léčbu. O sestře doktorky Grimové snad nelze hovořit jinak než o nepříjemné, věčně nasupěné ženské, která když píchne injekci tak to cítíte ještě měsíc. Nevím co má za problém, ale rozhodně to není osoba, která ráda pracuje s lidmi a chce jim pomáhat. Takový člověk by tuto práci neměl vykonávat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je super.O své pacienty se stará až nadprůměrně.Má velmi dobrý vstah k pacientům a proto se jí každý rád svěří s problémem.

Ověřeny pacient

Paní doktorka mi vši se vším pomohla a vždy se vším vyšla vztříc,opravdu ji mohu jen doporučit.Co se týče čekací doby tak je tam opravdu moc dlouhá a to v důsledku,neustále otravných důchodců,kteří tam jen obtěžují a zdržují tam lidi,kteří spěchají do práce!!!!!!

Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékářka, vstřícný přístup,bez rozdílu věku nebo pohlaví.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

R
Ověřeny pacient

Nejlepší praktická lékařka. Všem dpopručuji. Ochotná, lidská, příjemná a snaží se pomoci.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti