Odborný lékař neurologie
Wolkerova 3, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Byl jsem mile překvapen jak funguje tato ordinace. Milá a usměvavá sestra, přísná paní doktorka, která se snaží se najít příčinu zdravotního stavu. Ne vše se dobře poslouchá, poněvadž pravda se mnohdy přijímá těžce, nicméně vše proběhlo korektně k mé plné spokojenosti. Takového přístupu si cením.

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Tuto " lékařku" absolutně nedoporučuji. Takhle arogantního lékaře jsem nikdy nezažila.
V podstatě mě vůbec neprohlédla, mé problémy po porodu nebrala v potaz.... arogantní a absolutně neprofesionální chování.
Ještě,že existují v okolí jiní neurologové.
Lékařka by měla vrátit titul.

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

To co jsem zažila v této ordinaci by mě ani ve snu nenapadlo. Lékařka je zlá, arogantní ženská, která uráží aniž by pacienta znala. Urážky typu, že jsem tlustá, (což nejsem), zda jsem se někdy viděla v zrcadle, kolikrát jím denně, že když jím 3x denně , tak to je moc, protože ona jí 1xdenně, řekla mi, že při výšce 173 cm je váha 45 kg ideál , takže vlastně kdybych byla anorektička, tak bych byla zřejme za váhu pochválena , a protože mám běznou váhu, tak už jsem tlustá. No a aniž by věděla co jím zda mám nějaké další zdravotní problémy, tak prý, že nemám jíst bůček, což já nejsem zrovna ten typ co by se bůčkem ládoval. No hrůza a děs, takové příšerné chování jsem ještě nezažila. Tento člověk nemá ani v sobě kousek empatie, asi nenávidí lidi a nechápu, jak někdo takový může vůbec ordinovat. Tam už nikdy více.

Soňa Němečková
Velmi nedoporučují tuto lékařku. Moje maminka se u ní léčila chvíli, ale při poslední návštěve ordinace neurologie řekla paní doktorce, jaké má potíže, tak v první řadě dostala vynadáno, že nepřišla v září, kdy jí maminka vysvětlila, že při poslední návštěvě od ní dostala pouze poukaz na rehabilitaci, kterou prodělala a žádná úleva nenastala. Maminka jí také povedela, že byla zraněná při nehodě autobusu s autem, kde se bolesti zvětšily. Informovala jí o návštěvě orthopeda, který mamince dal opich kolene, aby mohla chodit a to neměla dělat. Z paní doktorky se stal neclovek, který z maminky udělal v jejím seniorskem věku člověka, co si nic nepamatuje a maminku vyhodila z ordinace s tím, ať si navštěvuje orthopeda, neboť koleno jí mohla opichat též MUDr. Vaneckova. Já dcera též navštěvují svého neurologa ve svém nynějším bydlišti kvůli problémům celé páteře a když to srovnám , tak je to nádherný a pěkný přístup k pacientům než u MUDr. Vaneckove. Nikomu nic zlého nepřejí, ale chtěla bych říci, aby paní doktorka zažila takový nevhodný přístup od lékařů v době užívání penze a bylo jí tolik roků, co mojí mamince. Také, aby z ní v seniorskem věku, dělali osobu, která si nic nepamatuje. Hrůza!!!
Tento člověk své chování k pacientům nezmění.
Opravdu nedoporučují, je lepší poohlédnout se po jinem neurologovi, který je empaticky.

Umístění: Odborný lékař neurologie neurologické vyšetření

Nejsem z lidí, kteří si jen stěžují, ale to co jsem zažil u této paní bych nečekal ani v hororu. Vyšetření mé maminky, u kterého jsem byl osobně a následná léčba alzhamerovy nemoci vitamíny, ano čtete správně, vedlo k tomu, že máma, která se ještě loni o sebe dokázala postarat, je dnes absolutně závislá na cizí pomoci ve specializovaném zařízení. Cítil jsem se jako zločinec a slova: " , že maminka je v podstatě zdravá a co by za to dala, kdyby byla její maminka taková, mne ještě dnes budí ze spaní.

Já osobně hodnotím paní doktorku velmi velmi znalou, ochotnou a příjemnou. Vždy mi vyhověla, děkuji, Milena Jurečková, Nový Jičín, pacientka po mozkové mrtvici

Absolutně nedoporučuji. Otec k ní chodil a díky tomu zemřel, že nebyla schopna několik měsíců určit správně diagnostiku. Spíše mu ještě více ublížila! Odborník v Olomuci nad její léčbou jen spráskl ruce, bohužel již bylo pozdě. Proboha lidi, rychle od ní pryč než bude pozdě i u Vás!

Vynikající lékařka,i člověk.Názory,které tady publikují vypatlaní,a idiotští lidé,vůbec na tom nemůže nic změnit.Když jim tak hrozně ubližuje,můžou jít jinam.Dnes to přece není problém změnit lékaře.

Zdůvodnění je jednoduché:odmítla mě vyšetřit, když mi bylo hodně zle.V takovém případě objednat pacienta za několik týdnů je přímo obludné.

děs,běs,hrůza !!! už nikdy více...........