Hana Vaněčková, neurolog Nový Jičín

Neurolog

Wolkerova 3, Nový Jičín
Odborný lékař neurologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie neurologické vyšetření

Nejsem z lidí, kteří si jen stěžují, ale to co jsem zažil u této paní bych nečekal ani v hororu. Vyšetření mé maminky, u kterého jsem byl osobně a následná léčba alzhamerovy nemoci vitamíny, ano čtete správně, vedlo k tomu, že máma, která se ještě loni o sebe dokázala postarat, je dnes absolutně závislá na cizí pomoci ve specializovaném zařízení. Cítil jsem se jako zločinec a slova: " , že maminka je v podstatě zdravá a co by za to dala, kdyby byla její maminka taková, mne ještě dnes budí ze spaní.

Já osobně hodnotím paní doktorku velmi velmi znalou, ochotnou a příjemnou. Vždy mi vyhověla, děkuji, Milena Jurečková, Nový Jičín, pacientka po mozkové mrtvici

Absolutně nedoporučuji. Otec k ní chodil a díky tomu zemřel, že nebyla schopna několik měsíců určit správně diagnostiku. Spíše mu ještě více ublížila! Odborník v Olomuci nad její léčbou jen spráskl ruce, bohužel již bylo pozdě. Proboha lidi, rychle od ní pryč než bude pozdě i u Vás!

Vynikající lékařka,i člověk.Názory,které tady publikují vypatlaní,a idiotští lidé,vůbec na tom nemůže nic změnit.Když jim tak hrozně ubližuje,můžou jít jinam.Dnes to přece není problém změnit lékaře.

Zdůvodnění je jednoduché:odmítla mě vyšetřit, když mi bylo hodně zle.V takovém případě objednat pacienta za několik týdnů je přímo obludné.

děs,běs,hrůza !!! už nikdy více...........

Pani doktorka je taka fajna a myla k nam romum. aj tych 30 korun nam odpustyla a mama rikalaci by lylo dobre za nas Romy aj tym gadžum podekovat. Rikala, ze nam odpusti tych 30 korun pokud to mapižu za našu rodinu Tkačovych.

Velmi slabá lékařka, přehlédla a 2x diagnostikovala špatně, nadutá a sebevědomá.

Paní doktorka i její mažnel jsou velmi vzdělání s velmi dobrým přístupem.
Bohužel ordinace je stále plná a na kvalitu si musím počkat :(

Příjemná, obzvlášť k seniorům.