Hana Sychrová, oční lékař Boskovice

MUDr. Hana Sychrová

Oční lékař Více

Růžové náměstí 12/2345, Boskovice
Oční ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

Umístění: Oční ambulance Jiný

Po dlouhé době jsem byla nucena obrátit se na dr. Lékárka mě sice přijala bez objednání, ale na dale katastrofa. Me potíže bagatelizovala a sváděla na psychicky stav a že si problém vsugerovavam. Ze se jedná o psychosomaticke potíže. Naznala mě ze svého hlediska v pořádku. Coz vyvrátila návštěva FNUSA ocni ambulance, kde jsem prý učebnicovi příklad. Me obtíže jsou oprávněné a pochopitelne ne jak u Dr. Bylo mi doporuceno změnit očního coz určitě ráda a v nejbližší době udělám.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, empatická, má snahu maximálně pomoci. Měl jsem problém s šedým zákalem obou očí, ihned mě odeslala na kliniku Gemini, kde mi úspěšně inplantovali čočky, jsem velmi spokojen. Časté zá-
něty oka, způsobené řasami spodního víčka, také vyřešila plasickou operací
na oční klinice v Brně Bohunicích k mé spokojenosti, za což velmi děkuji, mám po dlouhodobém problému. I když má velké množství pacientů, neod-
mítné okamžitou pomoc při nějakém očním problému. Její odbornost je na
nejvyšší úrovni. Moc paní doktorce za vše děkuji a vřele doporučuji všem,
kdo mají nějaké problémy se zrakem.
Vladimír Neumann Olešnice

Umístění: Oční ambulance Jiný

Byli jsme předem objednání na preventivní vyšetření syna hned byl problém když si syn sám sedl na židli a zvládal číst sám, že nesedí na klíně maminy, to byla hned "vraždíci" tragedie. Co si z takového přístupu asi vezme to dítě. Rozhodně ne moc profesionální přístup. Nakonec syna paní doktorka vysetrila, ale bez arogantních a rozhodně ne moc vstřícných řeči se to neobešlo... Jinak vyšetření samotné proběhlo celkem v pořádku. Já už jsem se samozřejmě do jejího plně nabiteho harmonogramu nevešla.

Umístění: Oční ambulance

Skvělý přístup, za mne super doktorka, rád bych byl u ní zaregistrován. Pomohla aniž bych byl její pacient a velice profesionální přístup.
Díky moc!!!
RT

Velmi příjemná , ochotná pomoci a vyřešit zdravotní problém.

Bezvadný přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. Sice nás vyšetření nepotěšila, máme všichni oční vadu, ale jinak super.

S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojeni.Je po odborné stránce velmi dobrá,pečlivá.Je ochotná a příjemná.

Pečlivá, důsledná, příjemné vystupování, umí to s dětmi.

Velmi doporučuji tuto oční lékařku pro svou erudici a odbornost. Osobní přístup k pacientovi je u ní samozřejmostí. Negativní je jen to, že má v ordinaci stále plno a tím je čekání poněkud dlouhé. To je ale daň za to, že je velmi dobrá specialistka! Z vlastní zkušenosti: Co jiná lékařka "zvorala" MUDr. Sychrová napravila. Díky.