Adresa

Gynekologická ambulance
Pražská 501, Nová Paka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

S paní doktorkou Svobodou jsem velice nespokojená. Chodila jsem k ní velmi často s opakovanou mikózou. Prohlída byla často bolestivá a nikdy jsem se pořádně nedoveděla co je za problém. Měla jsem pocit že se o mě nezajímá a že má den co den naprd náladu. Sestřička je skvělá no doktorka mi nevyhovuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již spoustu let, je velmi pozorná a vždycky mi vyšla vstříc. Při vyšetření je velmi šetrná, zdravotní problémy pacientek řeší bez odkladu a zodpovědně. MOhu ji dalším pacientkám jen doporučit.

J.M.C. Nová Paka

D

S paní doktorkou jsem spokojená.Vždycky když jsem měla nějaký problém,byla velice ochotná a vstřícná. I při vyšetření jsme se nikdy nesetkala s tím,že by nebyla šetrná.


P

S paní doktorkou jsem spokojena, poradí, vyslechne a člověk se může zeptat na co potřebuje.Prohlídky jsou šetrné.


J

Na tuto paní lékařku si stěžovat nemohu. Kdykoliv byl nějaký problém, poradí, vyléčí..A ještě k tomu je velice milá a ochotná. A co se týče vyšetření, žádný problém se šetrností jsem nezaznamenala!


M

Při vyšetření není moc šetrná :-( ...poznáte samy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Celkem dobrá.


M

příjemná a milá...vyjde opravdu vstříc....je pravda, moc se neptá,je tišší, ale má čas a je ochotná vás beze spěchu vyslechnout- a to je velikánské plus!!! Řeknete ji V KLIDU co chcete a potřebujete, asi se nemá pak už ptát na co,protože vše ví.Doporučuji


M

Milá, ochotná,taktní...vyjde vstříc....nekonfliktní.....je pravda,moc se neptá,je tišší,ale vyslechne vás, a to je veliké plus!!!!Řeknete ji co chcete a potřebujete...


příjemná, milá, poradí.......


Došlo k chybě, zkuste to znovu