FN Olomouc
I.P.Pavlova, Olomouc

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: FN Olomouc Jiný

Lečím se u paní doktorky od roku 2018 a jsem s jejím postupen spokojený,protože operace nebyla možná že bych ji nepřežil,tak byla nasazená biologická lečba.Ještě jednou děkují paní doktorce že mi zachranila život.

"

Lékařka z nemocnice v Šumperku, která onkologicky nechce léčit, jen nabízí paliativní léčbu. Přesnou diagnózu neurčí a tím pádem ani možnosti onkologické léčby. Hodnoty výsledků krve nevysvětlí. Pro pacienty znamená ztrátu času!!!

nedostatečné vysvětlení, neochota ukázat výsledky vyšetření, zabouchla před nosem dveře ordinace při žádosti o dodání výsledků vyšetření z biopsie Ostravy, prodlužování začátku léčby, obyčejný člověk nemá zastání a pomoc

Umístění: FN Olomouc Jiný

Chodím k paní doktorce už skoro 2 roky a vždycky se mě první zeptá, jak se mám. Je velmi pečlivá, ochotná vysvětlit a jak sama říká: nejsem tady jen na vystavení receptu, ale chci skutečně vědět, jak vám je i po psychické stránce. Když už musím podstupovat léčbu na onkologii, jsem ráda, že jsem se dostala k ní.

Umístění: FN Olomouc Jiný

Paní doktorka je úžasná, moc mi pomohla s potížemi které jsem měla, díky ní se cítím o mnoho lépe. Doporučuji.