Nemocnice Boskovice s.r.o

pondělí 7.00–13.00 hodin
úterý 11.00–18.00 hodin
středa 7.00–13.00 hodin
čtvrtek 7....

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je vzdělaná, naslouchá a řeší onemocnění v souvislostech. Vše vysvětlí, aby pacient rozuměl a léčbu nasazuje individuálním způsobem.
Má přehled a dobře se orientuje v lécích i léčebných postupech.Děkuji!

Paní doktorka je výborná lékařka.Nemohu si vynachválit.Mohu jenom doporučit. S lepší jsem se ještě nesetkala.

Paní doktorka Rosenbergrová je velmi pozornou lékařkou, která se problému pacienta věnuje důkladně a dokáže také srozumitelně vysvětlit léčbu včetně souvislostí. Navíc je přívětivá; cením si toho, že mou 99 letou mámu již několikrát navštívila doma, kde ji trpělivě ji vyslechla a pečlivě vyšetřila. Můj dojem je, že se jedná o zdatnou odbornici s velmi lidským přístupem k pacientům.

Kvalitní lékařka s pochopením, výborná komunikace, schopnost diskuse s pacientem o daném problému, vysvětlení důvodu léčby, vstřícnost a důkladné prošetření zdravotních problémů. Určitě jeden z kvalitnějších obvodních lékařů, se kterými jsem se setkal. Danek