MUDr. Hana Přikrylová

Pediatr Více

Lutín 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 87, Lutín

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Moje tři děti ošetřeny vždy dobře. Doktorka mi vše vysvětlí a případně vypíše medikaci. O výsledek léčby se také zajímá. Doporučuji.

Mám tři děti a musím řící, že paní doktorka je velmi pečlivá a než by něco zanedbala, vždy posílá na vyšetření. Máme ji rádi a má naši plnou důvěru.

K paní doktorce chodím se dvěmi dětmi a jelikož sem zdravotní sestra, tak mám docela vysoké požadavky, co se týče doktorů.. Na paní doktorku nemám jedinou výtku!!! Je pečlivá, nikdy nic nezanedbá a tím má moji naprostou důvěru, co se týče zdraví mých dětí. Vše vysvětlí, poradí a za mě je to PANÍ doktorka a kapacita!

Chodila jsem k ní od dětství :-( a bohužel to mělo své následky. Léčila vše paralenem nebo ibalginem a časem jsem si na tyto léky vypěstovala alergii. Nacpala do mě tolik antibiotik a k odborníkovi mě poslala, až když jí teklo do bot. Po té mě posílala všude i s obyč. nachlazením a už mě neléčila vůbec. :-( Hodně špatná zkušenost :-( Svoje děti bych k ní nikdy nedala :-(

Veliká nespokojenost a odešli jsme.Nevhodné chování a podobně

U nás nikdy nic nezanedbala ani nepodcenila, když si nebyla jistá, raději nás poslala k odborníkovi.

No nevím,ale po zkušenostech(ne dobrých a ne jednou) jsme urychleně prchli k jinému pediatrovi , protože toto co předváděla p.doktorka nemá s vyšetřením nic společného. Naposledy už toho bylo dost a museli jsme se nechat vyšetřit jiným doktorem a ještě že jsmae to udělali jinak nevím jak by naše dítě dopadlo. Už tak to bylo na hraně.

Zkušená, pečlivá lékařka.