Kožní ambulance MUDr.Hana Pertlová
Saskova 1961, Kladno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance MUDr.Hana Pertlová Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická. Léčba, kterou doporučila, měla okamžitý efekt. Vše vysvětlila, upozornila na preventivní opatření, ujistila se, že je mi všechno jasné. Pokud bych potřebovala, mohu se znovu na ni kdykoliv obrátit.
Děkuji MOC!

Děkuji MOC.
P. LACKOVÁ

Vynikající, vstřícný a příjemný přístup k pacientovi, moc mi paní doktorka pomohla.
Děkuji a doporučuji

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti, nejen s jejím vstřícným přístupem, ale odborností. Více jak 10 let jsem trpěla akné, hodně se to odráželo i na mé psychice. Paní doktorka si mě vyslechla, vše jsme probraly. Již jeto více jak půl roku a mám pleť, jako jsem ještě nikdy neměla. Dále mi pomohla s mateřskými znaménky. Odezva na zlepšení mé pleti byla značná, takže i moji přátelé začali paní doktorku navštěvovat a také spokojenost :) Jestli chcete lékaře se srdcem na dlani, který neléčí jen následek, ale hledá příčinu, tak jste u paní doktorky správně :)

Jaroslav H.
K paní doktorce Pertlové docházím opakovaně několik let. Její přístup ke mně jako klientovi a její péči o mne hodnotím velmi pozitivně. S paní doktorkou se také velmi dobře komunikuje, dokáže dobře naslouchat a vždy se snaží sdělený problém adekvátně řešit. Je velmi ochotná. Výsledky léčby hodnotím jako velmi dobré, zejména v případě složité léčby bércového vředu.

Velmi dobrý přístup k pacientovi.

Jsem z východní části Stč.kraje. Pani doktorku jsem jako pacient poznal před 24 lety. Musím se přiznat,že v posledních letech jsem navštívil ordinaci kožního lékaře v Praze několikrát. Chci mít jistotu a proto pojedu za paní doktorkou. Více takových lékařů i v dalších oborech, lze si jen přát,zvláště v dnešní době.

U paní doktorky jsem byla s puchýřky na čele, paní doktorka je léčila všemožnými mastičkami a já nevím čím asi jeden rok a její vyšetření probíhalo, tak že mi rukou vždy přejela čelo řekla je to drsné napsala mastičku a hotovo. Jednou jsem měla to štěstí, že mě sestřička napsala špatně na kartičku datum, tak jsme přišla v nesprávný den. Koukla se mi náhodou na čelo a říká, já teda do toho nechci mluvit, ale myslím,že to budou ploché bradavice a já říkám ,já si to taky myslim a paní doktorce jsem to už říkala, ale ta si prostě nechtěla nechat mluvit do ,,řemesla" ve výsledku jsem tam přestala chodit. Našla si v Praze soukromou kliniku a dostala se k opravdu úžasnému primáři a specialistovi,který mi tedy řekl,že jsou to opravdu ploché bradavice a že ty léky, které mi paní doktorka dávala podporují rozrůstání a množení bradavic. Takže už opravdu nikdy víc. A to nemluvím o šíleném vybavení a vzhledu ordinace.

Paní doktorku hodnotím jako nejlepší! V těhotenství se mi velmi zhoršil atopický ekzém, a to tak, že jsem měla rozmokvané celé ruce a v obličeji vypadala jak zmlácená. Celé noci jsem nespala a sváděla boj sama se sebou, abych si ekzém ještě více nerozškrábala.
S paní doktorkou Pertlovou má celá moje rodina velmi dobré zkušenosti už z dřívějška, ale kvůli nevolnostem v autobuse jsem se za ní bohužel nemohla vypravit.
Na kožním v místě mého bydliště mi řekli, že to je zkrátka hormony a po porodu (mimochodem za 6 měsíců) to možná zmizí. Asi za 2 minuty jsem byla z ordinace venku s receptem na mast, po které mi ekzém ještě více mokval a pálil. Celé 3 měsíce jsem tedy doslova trpěla. Za tu dobu jsem tam byla 3x, ale pokaždé stejný výsledek.
Nakonec jsem se odhodlala, jízdu autobusem přežila a k paní doktorce se dopravila. S takovým přístupem k pacientovi jsem se už dlouho nesetkala! Paní doktorka si se mnou o všem popovídala, důkladně zvážila, co mi předepsat může a co ne. Odcházela jsem se třemi recepty. Již po týdnu jsem zaznamenala zlepšení, dokonce jsem se mohla i v klidu vyspat. Kdo trpí atop. ekzémem, ví, že je to běh na dlouhou trať, ale já jsme paní doktorce moc vděčná, že mě neodepsala slovy "to možná zmizí až po porodu, mažte si to vazelínou", ale snažila se mi pomoci. Konečně můžu v obchodě platit bez toho, aby si ode mě paní pokladní štítivě brala peníze.
Paní doktorce tímto moc děkuji!

Domnívám se, že není potřeba další diskuze.Vřele doporučuji ostatním.

Přidávám se k hodnocení paní doktorky jako nejlepší.

Můj otec chodil do ordinace v rakovníku,paní doktorka ho neúspěšně léčila a přitom neprohlídla celou kůži.Až paní doktorka Pertlová mu prohlédla i záda a zjistila kožní melanom.Začali jsme k ní dojíždět i my.
Prohlédla kůži celé rodiny a i další dva odeslala na kliniku,protože se jí znaménka nelíbila.
Její přístup a odborné znalosti můžu jen doporučit!

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už delší dobu mám na nohách takové pupínky. Myslela jsem si, že jde o bleší kousnutí, ale předevčírem nám ve skole bylo řečeno, že má spolužačka svrab, a už delší dobu s tím chodila do školy.
Byla jsem proto u doktorky a ta mi řekla, že mám také svrab, ale mamka si pořád mysli, že jde o blechy.
Pupínků mám nejvíc na nohou a svědí to večer. Poslední dobou se mi dělají i na rukách a hlavně kolem pupíku. Jsou to menší pupínky navazující na sebe, takže takové ty cestičky, co právě svrab dělá. Kdyby šlo, poslala bych fotku.

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že vaše lékařka vyslovila podezření na svrab,přišla jste do kontaktu se svrabem a popisované projevy by mohly diagnose svrabu odpovídat,doporučiji se na svrab přeléčit . Jistě jste dostala od vaší lékařky recept i doporučení na hygienická opatření.
s pozdravem MUDr.Hana Pertlová

MUDr. Hana Pertlová

Dobrý den, na bazéně jsem zpozoroval na bicepsu malé, červené znaménka, které když zmačku, jde z nich krev a pak je to červené kolem nich. Může to být nějaké onemocněni, nebo jen kosmeticka vada? Jestli chcete, mohl bych poslat fotku tý ruky.

Dobrý den,pošlete prosím foto.
s pozdravem MUDr.Hana Pertlová

MUDr. Hana Pertlová