Adresa

MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance
Moskevská, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

48 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Paní doktorka milá i se sestřičkou,vstřícná .Super.
Krásné prostředí.
Jana T.

M
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Milá paní doktorka, dobře vysvětlí problematiku. Oceňuji systém objednávání a registraci v čekárně (automat, kam se vloží průkaz ZP)

L
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Doporučuji, personál se snaží pomáhat a Mudr. Mossová usměvavá, skvělá


N
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Jednoznačně nejlepší dermatolog v Liberci. Velice milá paní doktorka. Jako bonus krásná ordinace, upřímně doporučuji.


V
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Paní doktorka, sestřička a i pan doktor se setřičkou na chirurgii byli naprosto úžasní. Jsou to naprosto profesionální a moc milí lidé. Na 1000% doporučuji!


E
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je moc fajn, velice milý přístup. I sestřička nešetřila úsměvem. Byla jsem jen na konzultaci a pokud v budoucnu budu řešit kožní problém, tak se objednám určitě jen sem. Objednávací doba sice byla něco přes měsíc, ale kde dneska není.


H
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Vyrážka miminka

Paní doktorka je naprosto úžasná! Byla jsem tam již s několika problémy a vše dopadlo dobře. Naposled s dcerkou (3 měsíce), která měla hodně ošklivou vyrážku. Paní doktorka doporučila mastičku a ejhle, hned první noc mi malá spala 11 hodin, jak se jí ulevilo. A to jsem nějaké výsledky čekala tak za týden.
Mohu opravdu jen a jen vřele doporučit!!


M
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Kožní potíže půlročního dítěte

Dnešní vstávání v 5,30 se vyplatilo! Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné ženy, i našemu půlročním pokladu se u nich líbilo. Jsem ráda, že jsme si vybrali zrovna jejich ordinaci!


M
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance

Profesionální přístup, vždy s úsměvem a pečliost, to je paní doktorka Moosová a sestřička Vajgertová.
Kožní problémy se nemusejí řešit jen léky a mastičkami (samozřejmě někdy to jinak nelze). V prvé řadě je důležité pohlédnout sám do sebe. Jaké mám stravovací návyky, jaký je můj spánkový režim, psychické rozpoložení, jak se starám o svoji pokožku, apod. Tyto faktory mají na kůži velký vliv. Proto je důležité začít u sebe, zkoušet alternativní metody a ne se hned hnát do ordinace, že se to jedním předpisem spraví. O tohle se snaží paní doktorka, aby pacient pochopil. A stejně tak to fungovalo i u mě. Není to jen o tom, přijít k lékaři. Je to o spolupráci, o komunikaci mezi lékařem a pacientem a hlavně ochota se sebou něco dělat. Proto jsem ráda, že jsme mé dlouholeté problémy s kůží společně s paní doktorkou vyřešili.
Děkuji Vám

MUDr. Hana Moosová

Děkuji za krásná slova! Vystihla jste, o co mi v práci (i v životě) jde.


J
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance

Velice svědomitá a milá paní doktorka. Byla jsem zde poprvé a jsem naprosto nadšená z přístupu paní doktorky i sestřičky. Obě jsou velice empatické a příjemné, návštěva této ordinace ve mně nechala ty nejpozitivnější pocity. Paní doktorka má velice přehledné webové stránky, kde se každý dočte veškeré informace i spoustu vynikajících rad. Děkuji, bylo mi ctí. J.Pivokonská

MUDr. Hana Moosová

Paní Pivokonská, těší mě, že jste byla u nás spokojená!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na padání vlasů. ...Delší dobu mi padají vlasy víc než je normal... Lze zjistit příčinu.? ... Ted používám lopuchové přípravky.. moc to nepomáhá. Renata

Dobrý den, růst a vypadávání vlasů je komplexní proces závislý na metabolických a hormonálních změnách, stavu výživy, celkovém zdravotním stavu a dalších faktorech. Diagnostika a léčba vypadávání vlasů se provádí na základě vyšetření v dermatologické ordinaci. Nejčastěji se v ordinaci setkáváme s přechodnými a mírnými výpady vlasů, které se upravují spontánně bez jakékoli léčby.

MUDr. Hana Moosová

Dobrý den, trpím perioralní dermatitidou a v 8.týdnu těhotenství mi kožní lékařka předepsala entizolovou pastu. Mazala jsem postižené místo ráno a večer. Občas i odpoledne. Nyní jsem ve 13.týdnu a na internetu jsem se dočetla, že se entizol v 1.trimestru nesmí používat. Ihned jsem ji přestala používat. Teď mám strach, že po 5ti týdnech používání této pasty jsem plodu ublížila. Mnohokrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, vůbec se nebojte, děťátku jste neublížila. Bezpečná léčba periorální dermatitidy, kterou mohou používat i těhotné ženy, je popsána na mých stránkách - článek “periorální dermatitida”)

MUDr. Hana Moosová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.