Ordinace kožních nemocí
Jiráskova 763/9, Sokolov

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

K paní doktorce jsem chodila od mala a vždy byla celkem příjemná, než jsem přišla s rozšířeným atopickým ekzémem po celém těle. Nejdříve mi prohlédla obličej se slovy: Co jste dělala?? a poté jsem se u ní léčila půl roku s nulovým výsledkem. Po přechodu k jiné doktorce se do týdne můj stav výrazně zlepšil.

Paní doktorka je příjemná, má pověst profesionálky. Ale já ji doporučit nemohu. Až po té, co jsem změnil lékaře byl můj zdravotní problém vyřešen okamžitě.

Katastrofální je i zázemí ordinace. Zouvání a chůze na boso nebo dokonce v "erárních" přezůvkách v ordinace kožaře mě fascinuje. Stejně tak úplná ignorace soukromí ze strany setry.

Jsem pacientkou paní doktorky už 2 roky, jsem velice spokojená, můj problém je průběžně a zdárně řešen. Velmi oceňuji přístup a zájem o pacienta a jeho problém.Velice milé, vstřícné a ohleduplné jednání, kdy má pacient pocit, že je tu lékař, který mu naslouchá a dělá vše, aby mu pomohl, Léčebným postupem i vlídným slovem.To se cení. Děkuji Machová

Vždy vyřeší můj problém, velmi milá a vstřícná.

S paní doktorkou a sestrou jsem velice spokojená, takových lékařů kdyby bylo více....

S paní doktorkou jsem spokojená, vždy, když mám nějaký problém, poradí, pomůže, je to lékař na svém místě. Všem vřele doporučuji.

Po letitém trápení - s MUDr. Lindovskou konečně úleva.Děkuji.

K paní doktorce jsem chodila dřív a opravdu mi nevyhovovala. Byla sice příjemná, ale moje akné po celou dobu chození k ní (cca tři roky) zůstávalo v nezměněné podobě, jakmile jsem přešla k Mudr. Fikrlové do Plzně najednou to šlo rychle. Mudr. Lindovská mi sice napsala nejúčinější preparát na trhu ale zapomněla k léčbě dodat spoustu detailů, takže efekt byl nulový. Navíc jsem k ní chodila s névy (pihy), mám jich opravdu hodně, některé mi nechala vyndat, nicméně moje nová paní doktroka vlastní dermatoskop a tak nejsem samá jizva jako kdybych chodila dál k paní Lindovské.

Proste fajn doktorka mila ,hodna a hlavne vi co clovek potrebuje kdyz za ni nekdoZu zajde

Nikdy nebyl zadny problem, pani doktorka je vstricna, rada pomuze a poradi. Sestricka prijemna a vzdy me nekam "soupla", ikdyz jsem nebyl objednan:)