MUDr. Hana Kučerová

Šestajovice 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Žižkova 419, Šestajovice

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

Paní doktroka Kučerová je velmi svědomitá a pečlivá. Poradí ochotně i po telefonu a dokonce ji chválí i lékaři, kam nás pošle, jak je podrobně a pečlivě vyplněná zpráva. Dcerku jsme měli po alergické reakci na očkování a její péče nejen v tuto dobu, ale od narození je naprosto bez jakéko-li připomínky. S dětma to umí a vše vysvětlí. Pokaždé pečlivě miminko prohlédne a poslechne, mohu jen doporučit.
Děkuji paní doktorce i sestřičce za péči
Monika Červená

ps: k poslednímu příspěvku : mám dcerku alergickou na veškeré mléko a to z ordinace není možné diagnostikovat, jedině z krevních testů, na které se čeká docela dlouho.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Průjem

Bohužel velmi špatná zkušenost. Mudra byla jako zástup mého pediatra a v poznámce měla jen pro nemocné. Chtěla jsem se domluvit kdy mám přijít s 2 týdňákem, aby něco nechytil, když ani po 52x mi nikdo nezvedl telefon, rozhodla jsem se vyrazit. V čekárně bylo jen jedno dítě a maminka měla stejný problém jako já s dovoláním. Přijeli jsme pro akutní průjem trvající 4. den a ten den bylo i zvracení. Mudra konstatovala že malý proslívá a že mu momentálně nic není. Voda v plence 15-20x za den mi nepřijde jako nic. Do zprávy napsala že to trvá 2. den a že pokud se tozhorší, máme jít do nemocnice. Nevím, co by se na tom ještě mělo horšit. Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem do té nemocnice raději jela rovnou. Na konec si nás tam nechali celý týden s těžkou alergií na kravské mléko. K této Mudře už rozhodně nikdy a pokud můžete, najděte si jiného pediatra...

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

S pani doktorkou Kučerovou a jeji sestričkou jsme moc spokojeni. Je velice pečlivá a citlivá lékařka, nebrani se i jiným alternativám léčby jako je například homeopatie. S ochoutou vždy doporučí co je třeba, neměnila bych.

Mnohokrát děkujeme za profesionální a přitom velmi milý a laskavý přístup. Paní doktorka je velmi pečlivá, klidná a s miminky to moc dobře umí, citlivě s nimi komunikuje a velmi jemně a ohleduplně s nimi při prohlídce zachází, neunikne jí zároveň žádný detail. V čekárně jsme nikdy nečekali déle než 15min a nikdy jsme se nesetkávali s nemocnými pacienty. Zdravotní sestřička je rovněž velmi vstřícná a vždy usměvavá. S paní doktorkou tvoří skvělý tým a můžeme je jen doporučit!

My jsme zatím s paní doktorkou velmi spokojeni (navštěvujeme ji rok a půl). Je svědomitá, vstřícná, milá, totéž mohu říct i o zdravotní sestře. Většinou v čekárně nečekáme déle než půl hodiny.

Výborná dětská doktorka!

Tak podle mojí zkušenosti si děti rozhodně pamatuje i jejich zdravotní stav a pamatuje i mne a bratra i další děti z příbuzenstva, které k ní chodili. My jsme rozhodně s paní doktorkou velmi spokojeni !!! Neosobní přístup jsem rozhodně taky nikdy nezažila - naopak se snaží být na děti milá!

Nesouhlasím s názorem, že přístup paní doktorky k pacientům je neosobní, co já vím, tak si pamatuje naprosto všechny jménem a dokonce i kde ti lidé bydlí, pokud se vám něco nelíbí, tak je to Váš problém a měli byste se zamyslet nad tím, kde je vlastně chyba

Paní doktorku doporučuji pro ty, kdo bydlí v Šestajovicích. Je to k ní blízko a myslím, že je dostatečně vzdělaná. Přístup k malým pacientům však hodnotím jako velmi neosobní. Nepamatuje si je, přitom není čekací doba nikdy dlouhá, takže asi tolik pacientů nemá.