Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ordinace specialisty - oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - oční Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená všechno vysvětlí co bude momentálně dělat mám z oční strach, ale ten strach pominul u paní doktorky. Je milá, vstřícná. Mohu doporučit.

Umístění: Ordinace specialisty - oční

Bohuzel ja musim reagovat na pani doktorku zaporne. Uz pri prvni navsteve se mi nezdalo vse, tak jak ma byt. U meho 5leteho syna pani doktorka resila pouze dioptrie na dalku. Ale to, ze synokovi "utika oko", prisilhava-to uz jaksi pani doktorka opomnela. Ani pri dalsi navsteve (cca 2mesice) se opet nic neresilo. Pani doktorka ani nehodlala komunikovat, vysvetlovat..vubec nic. Napsala pouze recrpt na ubrani dioptrii a tim dalsi navsteva skoncila. To uz me konecne primelo resit to u jineho ocniho lekare. Kde mu okamzite (uz pri prvni navsteve)diagnostikovali tupozrakost (tzn.syn nevidi ani na blizko v prostoru). Budeme mit druhe bryle na leceni silhani/pripadne zalepeni oka. Ja jsem tedy pani doktorkou Kubovou velice zklamana.

bezvadná, příjemná doktorka..zatím bez jakýkoliv potíží pomohla.

dcera je s prací paní doktorky velmi spokojena.ve svém oboru se vyzná.je velmi ochotná a milá.je vidět ,žejí práce baví .

Oceňuji její profesionální a vstřícný přístup při každé mé návštěvě. Rozhodl jsem se ke korekci krátkozrakosti pomocí operace očí. Seznámila mě s celou problematikou, jednotlivými druhy operací i s možnými riziky. V neposlední řadě mi pomohla při výběru kliniky, kde jsem se operaci podrobil. Tímto jí děkuji.

Paní doktorka je vždy empatická, naslouchá pacientům a je velmi jemná.

Hodná a šikovná paní doktorka. Dobrý pocit, že se vždy snaží pomoci. Jsem velice spokojená.Jen,kdybych tam nemusela chodit tak často. Doporučuji