Hana Krejcarová, fyzioterapeut Jičín

Svatopluka Čecha 264, Jičín
Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Paní doktorka je silně odtažitá až "nepřátelská" - shoduji se s názorem z r.2008.

Na pacienty v čekárně klidně "zařve", když slyší jakýkoliv hluk - zřejmě ji ruší od datlování na 15 let starém psacím stroji. Přímo k pacientům se chová studeně a někdy je z ordinace slyšet i zvýšený hlas (doktorky k pacientovi -> zjevně je "od rány" a myslí si, že na malých městech může být arogantní). "Směr léčby" - pokud to tak lze nazvat, sděluje klientovi jen v míře "nutné" (v mém případě se překonala - řekla že tak hnusný úraz v životě neviděla a také by jej nechtěla a že jej zřejmě nikdy nerozdýchám. Za takové povzbuzení pěkně děkuji). Možná je dlouhodobě přepracovaná (ordinační hodiny - 1x týdně :) ) a cítí prácí podceněná. Potřebuje pomoc psychologa.

Pokud máte jinou, možnost - doporučuji se jí vyhnout.
(podle mne má ordinace v Hořicích, Jičíně a Sobotce. V seznamu http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/krejcarova tedy nejde o 4 jmenovkyně jak by se mohlo zdát)

(poskytnutá rehabilitace ale není zásluha této MUDryně nýbrž rehabilitačních sester. S jejich prací byla moje spokojenost i přesto, že občas u nich skřípe organizace práce a plánování. To je ale drobnost. Co se týče výkonu - pokud se snažíte, výsledek se dostaví :) )

Tvrdá ženská, ale bezvadná lékařka.