MUDr. Hana Konrádová

Pediatr Více

Horka nad Moravou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
náměstí Osvobození 31, Horka nad Moravou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je nejlepší.sama jsem k ní jako dítě chodila,takže jsem věděla,do čeho jdu,když jsem k ní přihlásila syna.byla to pro nás jasná volba.vstricna, obětavá, důsledná odbornice-proste naše..

Začínám být také velmi nespokojená s přístupem paní doktorky, zvláště když ji srovnám s předešlou pediatričkou. Ano, píše stále ATB a tuny léků- také mě napadlo, co tomu asi říkají dětská játra. Ta pečlivá péče....no, nevím, když dítě posílá den po po sobě na další RTG, tak to nebude pro mé dítě to nejlepší :-( V nemocnici nám tři doktoři řekli, že další RTG je zbytečné a že i podle vyšetření je naše dítě téměř zdravé - a že máme velmi akční pediatričku. Nadhodnocuje nemoc= dítě, které kašle, umírá. Na to pozor, dokáže vás vyděsit!! Kamarádka mi říkala, že od této doktorky s dětmi odešla také z důvodu, že nechává zbytečně strašně dlouho doma ze školy. Nám odmítla napsat omluvenku do školy, chce nechat naše dítě ještě dalších 14 dní doma, ač v nemocnici před týdnem říkali, že je již OK. Nepříjemné je, že paní doktorka je značně autoritativní a musí být po jejím, o spolupráci nelze moc mluvit. Rozumím, že působí jako odborník, mluvit a vystupovat umí. Za mě a bohužel- jednoznačně nedoporučuji a honem k jiné pediatričce!

Paní doktorka předepsala na počínající rýmu tříletému dítěti antibiotika, lék na léčbu poooperačních otoků, dva druhy kapek do očí a uší a protialergeny,. Dohromady sedm druhů léčiv.....To, že předepisuje antibiotika jak na běžícím pásu je holý a velmi nebezpečný fakt. Nechtěla bych vidět játra těch dětí v patnácti letech...Chápu, že zřejmě nechce nic zanedbat, ale co je moc je moc....Své dítě bych jí nesvěřila

Vřele doporučuji jako homeopatku. Ve dvou letech byla dcera hospitalizovaná na jipce s obstrukční bronchitidou, od té doby bývala dušná při sebemenší rýmě. Naše dětská dceru léčila antiastmatikama a to bez alergologického vyšetření. S takovou léčbou jsem nemohla souhlasit. Vyhledala jsem konečně lékařku paní doktorku Konrádovou a ta nám dceru opět rozdýchala. Léčba zabrala překvapivě rychle. Zrovna dnes jsme byli na kontrole, paní doktorce jsem moc děkovala, že mi doslova zachránila dceru.

Se synem jsem chodila k paní doktorce rok a půl,dokud jsme neměli žádné zdravotní problémy, celkem bylo vše v pořádku,od jednoho roku začal syn být častěji nemocný a během půl roku jsme využívali čtvery antibiotika, vždy s podezřením na angínu,bez jakéhokoliv výtěru z krku,nebo CRP testu.Při poslední diagnoze angíny,což je nejčastější diagnoza v Horce nad Moravou,jsem vyhledala jiného lékaře,který udělal patřičná vyšetření a antibiotika jsme nepotřebovali,do týdne jsme byli zdraví,byla to jen viroza.Přestoupila jsem k jiné pediatričce a jsem mnohem spokojenější.I když syn je často nemocný a musím dál dojíždět.Bohužel nemůžu paní doktorku doporučit.

Zkušená lékařka, antibiotika vždy pečlivě zváží, oceňuji lidský přístup.
Je velmi pečlivá. Myslím, že veliku výhodou je její znalost klasické i přírodní medicíny, kdy zvolí nejprospěšnější variantu a neprosazuje fanaticky pouze jednu z nich.První v řadě pediatrů, který nezanedbává prevenci.

U mne zase zápal plic rozpoznala okamžitě a tím mi zachránila život. Stejně tak mi diagnostikovala astma, které se projevilo později. Díky.

Byli jsme nuceni před několika lety najít jiného pediatra. Po delší léčbě a zhoršení stavu nerozpoznala zápal plic u našeho malého syna, který byl následně hospitalizován v nemocnici!

Paní doktorka je velice pečlivá a ochotná. Dcerku mi dala dohromady po dlouhé léčbě. Všem bych ji doporučila.