Hana Konopáčová, praktický lékař Boskovice

MUDr. Hana Konopáčová

Praktický lékař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Otakara Kubína 45, Boskovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

K paní doktorce Konopáčové chodím snad už 25 let a určitě bych neměnil. Absolutně profesiální a lidský přístup. A že je vždy plná čekárna ? To snad také o něčem svědčí. U špatného lékaře by byla čekárna prázdná.


Ž

MUDr Hana Konopáčová je výborná lékařka,velmi svědomitá,pečlivá s laskavým přístupem k pacientovi.


Paní doktorka Konopáčová je naprosto úžasná lékařka, nesmírně pečlivá, svědomitá a s mimořádně lidským přístupem k pacientům, to vše na vysoce odborné a profesionální úrovni. Já i moje maminka k ní chodíme dlouhá léta a ráda bych jí touto cestou poděkovala za veškerou péči, které se nám od paní doktorky dostává.Perfektní práci odvádí i zdravotní sestřička Jana Šustrová, ktré rovněž patří velký dík. Vděčná pacientka H.Janíková.


K této doktorce chodím už asi 25 let, protože je velmi milá a sympatická, vždy si najde na každého čas. Také jsem byla vzpurný pacient, ale ona mě dokázala přesvědčit u nutnosti léčby a možná mi tak zachránila život.


K

Tak to s Vámi paní Kučerová naprosto NESOUHLASÍM!!Paní doktorka je velmy milá, pečlivá, ochotná,vstřícná,dokáže naslouchat a dobře poradit.!!Má spoustu pacientu.Měla byste se nad sebou zamyslet,kdo je tu arogantní!!


K
Ověřeny pacient

Naprosto nejhorší doktorka s jakou jsem měla tu smůlu se potkat. Arogantní, naprosto nepřipouští jakoukoli diskuzi o léčbě. Musí být jen po jejím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

S Paní doktorkou jsem velice spokojená!!je milá a pečlivá!Jestlize si stežujete,na dlouhé čekání ...uvědomte si,že Paní doktorka má spoustu pacientů,kteří za ní jistě radi chodí ...a určitě byste nechodili k doktorovi který vaše vyšetření odbyde.....K paní doktorce chodím velice rada!!


K

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, pacientům se snaží věnovat, promluvit s nimi o jejich nejen zdravotních potížích, nikoho neodbude.Takže čekací doba je někdy delší, ale myslím, že kdo k ní chodit nechce nemusí.


Paní doktorka je dobrá, ale pomalá!!! Vždy když jdu k ní na vyšetření, tak tam sedím celý den. Takže nic moc. :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Skvělá praktická lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti