Soukr. praxe gynekologie a porodnictví
Nám. Svobody 36, Volyně

Soukr.ordinace gynekol. a porodnictví
Bezděkovská 65, Strakonice

Umístění: Soukr.ordinace gynekol. a porodnictví

K paní doktorce chodím již přes 20 let a nemuhu nic jiného než vřele doporučit.Málo který lékař přidá k odbornosti i lidský přístup jako ona.Rovnou napíši ,že nepatřím k těm pacientkám které nemají žádné problémy a proto chválí,ba naopak.Od první chvíle se na ni spoléhám.Pouze ve zkratce: nejprve vyřešila můj problém s otěhotněním,po té v 5.měsíci odhalila problém ,který si vyžádal operaci.Když jsem ji ráno v 5.hodin zavolala,že začínám rodit,byla milá i v tuhle hodinu a přijela mne odrodit.Když byl dceři rok,našla další problém a opět operace.Do roka další porod a od té doby 15 let jen pravidelné prohlídky až do mého třetího otěhotnění.Samozřejmě v mých letech neplánovaného :-) Po porodu jsem byla týden doma a už jsem ji musela navštívit.Samozřejmě že má žena týden po porodu strach,ale vyšetřila mne s takovou opatrností,že jsem to ani nepocítila.Se vším poradila,problém vyřešila.Jelikož jsem malou doposud kojila a nic od ni nepotřebovala,tak jsem vynechala i pravidelnou kontrolu.Po dvou letech jsem si šla pro antikoncepci a ona že mne musí udělat nejprve preventivní prohlídku.Opět se potvrdila jeji odbornost,když hned při prvním pohledu odhalila problém.Ihned ultrazvuk a objednání na operaci.Rozhodně proto doporučuji .Odborná,milá,ochotná a LIDSKÁ

Jsem velice ráda, že mám jako svoji doktorku Pani Jirkovou, nejen ochota a pochopení, ale dělá (včetně sestřičky) vše pečlivě. Nemůžu si stěžovat. To jednání odpovídá velké zkušenosti. Takže Doporučuji
Petra.K.

Já jsem osobně s paní doktorkou moc spokojená! Mně vždy pomohla, chovala se ke mně mile a byla velice vstřícná! Velmi ji věřím a jsem ráda, že k ní chodím.

Dobrý den,chodím k paní doktorce již patnáct let a vřele doporučuji,je výborná..

zatim největší spokojenost

PANI DOKTORKA JE VELICE VSTŘÍCNÁ,PŘÍJEMNÁ,OCHOTNÁ,ŠETRNÁ,ZODPOVĚDNÁ,JSEM S NI I SE SESTŘIČKOU VELMI SPOKOJENÁ OBĚ JSOU SKVĚLE SEHRANÉ A VŽDY CHODÍM OD NICH SPOKOJENÁ,COŽ SE V DNEŠNÍ DOBĚ NEDÁ ŘÍCI O SPOUSTĚ LÉKAŘŮ.NIKDY JSEM S NIMI NEMĚLA ŽÁDNÝ PROBLÉM.VŠEM ŽENÁM JEN DOPORUČUJI.ZÁRYBNICKÁ.Z

Paní doktorka je fajn, komunikace velmi příjemná, ochota vyjít vstříc. Jen mě trochu zaráží, že při preventivních prohlídkách neprovádí některá vyšetření u jiných gynekologů zcela běžná (ultrazvuk, vyšetření prsou atd.).

K paní doktorce chodím 5 let, je příjemná, sestra taky, nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém.

k téhle doktorce nedoporučuji chodit.. měla jsem velké problémy a ona se mi smála do obličeje co si to vymýšlim! Dělala mi testy, na které mi nic neřekla, musela sem se jí sama ptát co mi vlatně vyšlo. Nikdy nic nezjistila! Přešla jsem k jiné pani doktorce, která mi o problému ihned něco řekla a našla řešení..

Jsem s naší doktorkou velmi spokojena, máme dva krásné kluky. Pacientka z Volyně