MUDr. Hana Halačková

Pediatr Více

Těšany 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 425, Těšany

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Velmi paní doktorku doporučuji, jako dítě jsem k ní chodila bohužel poměrně často a vždy mi pomohla. Její ochota, úsměv a profesionální prostup je mi teď útěchou i v těžkých chvílích, když jsou nemocné moje děti. Kéž by bylo takových lékařů víc. Jinak sestřička je taky moc fajn, vždycky dokáže skvěle rozptýlit, aby děti neplakaly, když mají strach z nějakého vyšetření, mockrát vám děkuji :-)

milá,ochotná i usměvavák dětem i rodičům.Doporučuji

K paní doktorce chodíme s oběma dětma a jsme s jejím přístupem moc spokojení. Vždy je příjemně naladěná a na děti milá a to stejné platí i o sestřičce.

Paní doktorka Halačková je výborná, starala se o mě a teď se stará o mé dvě děti, vždy pomůže, poradí, je dostupná i na mobilu o víkendech. Nevím, co tu mluvíte o tom, že má hodně dovolených, to není pravda, a když už nějakou má, tak o tom předem informuje prostřednictvím emailu, což mi připadá výborné.
Jsme s ní maximálně spokojeni, doufám, že nám sama neodejde na mateřskou :-D nechci pro své děti jinou pediatričku. A sestřička, paní Dohnálková, taky jednička, vždy milá, usměvavá, prostě super.

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, vždy pomůže.

Paní doktorka je velmi ochotná, vždy pomůže.

Každý má samozřejmě právo na názor,ale k zástupům a stálým dovoleným musím reagovat,nepamatuji se,že by jsme zde stále nebyly nebo měli zástup,čerpáme dovolenou jako vy všichni pár dní v zimě 2 -3 a týden nebo 14 dní v létě.Víc nemám co dodat. Iveta Dohnálková sestra

Paní doktorka je milá a hodná. Má velmi dobrý přístup k dětem. Měli jsme nehodu v uterý večer a mohla jsem ji zavolat na mobil. Byla velmi ochotná a při problémech se na ni můžeme obracet i o víkendech. Vyšla vstříc Moutnicím a má ordinaci i v tak malých vesničkách. Jsme rádi, že nemusíme dojíždět k doktorům. Je velmi ochotná a vážím si toho, že má více ordinací, kvůli malým vesničkám.

Já k ní chodil jako k dětské, už je to sice pár let zpět, ale nemohu si stěžovat. Je milá, ochotná poradit. K dětem si myslím, že je dobrá. Taková rodinná lékařka. Já dávám jedničku

Výborná pečlivá lékařka, kromě odborných znalostí a zkušeností také citlivá v přístupu k dětem i rodičům, přestoupila jsem k ní s dětmi od jiného lékaře, mám bohužel dost zkušeností, abych mohla srovnávat a neměnila bych, stejně tak sestřička je super:D