Hana Graňáková, neurolog Nový Jičín

MUDr. Hana Graňáková

Uložit

Neurolog Více

5 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař neurologie
Purkyňova 22, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Já proti paní doktorce nemůžu říct jediné křivé slovo.
Objevila se mi epilepsie v 6 letech a bylo to vážně špatné. Paní doktorka mi pomohla a normálně mě posílala na vyšetření které jsem potreboval a dnes je mi 18 let a už 2 roky neberu prášky ani nic jiného.

Bohužel tuto lékařku nemohu doporučit, byla jsem u ní se synem na vyšetření s podezřením na epilepsii.
Poklepala mu na koleno, ale na EEG ho neposlala, s tím, že mu nic není. Bohužel je.Jen to paní doktorka nedotáhla do konce. Nyní dojíždíme do Ostravy a přístup lékařky je úžasný.

N
Ověřený profil

Paní doktorka mi můj stav dávno stabilizovala(ani nepojmenovala)...a dál s ním nehodlá asi nic dělat...jen do mě cpe léky, které když si řeknu tak mi změní. Samotnou jí to nenapadne. Přestala sem k ní chodit, polykat léky a problémy zaplať Bůh nemám..ale prostě si usmyslela, že ŘP nedostanu.. chtěla bych opravdu k odborníkovi.. který mě pořádně vyšetří a řekne mi konečně co mám za problém a hlavně co s tím dělat!!

A

Umí a je velmi vstřícná

K

Přemýšlím,jak taková lékařka vůbec může léčit. I když dnes asi neléčí,ale rozhoduje,komu přiznat a nepřiznat....tam možná nicnezkazí,akorát rozhodne neodborně a postiženého stojí hodně času,námahy a zdraví, aby se domohl pravdy. Velice dávno, ještě když pracovala na dětské chirurgii a někoikrát nám vyšetřovala dítě, nikdy jsme se nic nedozvěděli. Proto jsme změnili rajón a našli jsme si lékařku, která si titl.Mudr.zaslouží. Již po prvním vyšetření stanovila diagnˇozu. Jsou holt lékařky a lékařky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti