Praktický lékař pro děti a dorost
U pošty 9, Přerov

Mám s doktorkou velmi špatnou zkušenost:
Syn měl jednoznačné příznaky boreliózy na noze.
Ona mu nechala udělat test a ujistila nás, že je naprosto čistý, že se nemusíme bát, borelióza to rozhodně není.
Naštěstí ještě za další měsíc byla skvrna na noze stále patrná, tak jsme si nechali udělat druhý test a byl pozitivní.
Následně jsem si přečetl, že test do dvou měsíců může být falešně negativní, že je nutné jej opakovat.
Jedná se o vážné onemocnění s doživotními následky, takže falešné ujištění, že to borelióza to určitě není, je tak mimožádně závačné.
Měli jsme obrovské štěstí, že skvrna nezmizela dostatečně rychle.

Skvělá lékařka,která se o mě stará už 21 let a vždy mě velmi rychle ze všeho dokázala vyléčit.

Jen co jsem měla 18, tak jsem si s radostí vzala kartu a odešla. To je hrozná léčba, vše řeší brufeny a kapkama. Když jsem měla problémy s dýcháním při zátěži, tak mi řekla, že je to nezvyk a ani mě nikam neposlala, tak jsem si sama zašla na alergologii a ejhle z nezvyku bylo astma a silné alergie. Navíc mi naražená záda léčila půl roku brufenem, z čehož mám už navždy poleptané stěny žaludku a poškozenou záklopku v jícnu nebo co to přesně je (byla jsem na té skvělé hadici do žaludku). Navíc ten její otrávený výraz při každé návštěvě byl opravdu příjemný, akorát tak pořád drbaly se setrou, která u ní pořád seděla a poslouchala, což nebylo zrovna příjemné a sestra ani neuměla vzít krev, tolik modřin jsem jinde nikdy neměla. Své děti tam určitě nedám.

S paní doktorkou máme špatné zkušenosti.Když byla dcerka nemocná dala jí dvakrát za sebou lék na který byla alergická i potom,že jsme ji na to upozornili.Tak jsme změnili lékaře a když náš doktor měl dovolenou a ona zastupovala a řekli jsme jí že dceru bolí v krku a nemůže polikat,tak nám řekla že má zánět průdušek a to dcera vůbec nekašlala.No hrůůůůza.

K paní doktorce docházíme se synem od jeho 7 měsíců, vždy k nám paní doktorka měla skvělý přístup,nikdy jsme nemuseli v ordinaci čekat víc jak 15 minut, což je pro dětí velké plus. Paní doktorka je k dětem i k nám rodičům velmi milá vstřícná a ochotná, vždy dobře poradí a nic nezanedbá.Sestřička je také velice milá a vstřícná.