Hana Bočková, zubař

MUDr. Hana Bočková

Zubař

8 názorů

Adresa

č.d. 208, Krmelín
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

A
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní zubařky poprvé a jsem ráda, že jsem se rozhodla přejít k ní. Né, že by můj minulý zubař byl špatný - kapacita, super, jenže to byl chlap a před ním mi bývalo kapku trapně, už vzhledem k tomu, že se strašně bojím....u paní doktorky to bylo ve velké pohodě, v podstatě jsem si připadala jako na návštěvě u kamarádky, ještě kafíčko tomu chybělo. Všechno mi pečlivě vysvětlila, hovořila vlastně ustavičně, ale to mi moc vyhovovalo. Když došlo na zaplombování zubu, kde mi vypadla plomba a ještě jednoho, kde mi paní zubařka našla kaz, vrtání proběhlo tak rychle a šetrně, že jsem si to pomalu ani neuvědomila :-) U zubaře jsem byla naposledy před 6 lety a jsem ráda, že se paní Bočková nebála co za šílené "zuby" k ní příjdou a vzala mě. A já jsem také ráda, že jsem si ji vybrala.


H
Ověřeny pacient

Z důvodu přestěhování jsem změnila svého zubního lékaře až v důchodovém věku a naskytla se mě příležitost využít služby paní doktorky.Samozřejmě jsem se na ní informovala u známých.Přece jenom zubaře se každý většinou bojí.V mém případě se jednalo o trhání zubů a o výrobu protézy.S trháním zubů a tvarování protézy jsem prošla za život několika zubařek,ale o takový zájem o chrup a vynikající vyrobenou protézu,která je 100% funkční a nemusí se tvarovat při další a další návštěvě v ordinaci jsem se nesetkala.Protéza držela a netlačila a nepadala.Byla jsem úplně nadšená.A trhání zubů - dostanete injekci a čekáte kdy začne páčit zub a zubařka řekne - hotovo a vy nechápete kdy? Vzpomínám si,že někdy na začátku jsem myslela,že k zubaři mám jít jiný den.Zvoní mobil a ozve se tady zubní,měla jste být před 15.min.v ordinaci,co je s Vámi?.Tak do 30.min. atˇ jste v ordinaci.Tak teda kolik pacientů se může pochlubit o takový přístup k pacientu a vězte,že jsem nedala - výše důchodu to nedovolí i když by si to zasloužila.


s tou peněženkou to sedí...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodila jsem k paní doktorce asi 15 let, posledních pár let, mi zuby vždy prohlídla s tím, že je to ukázkový chrup, žádné kazy nic. Po přestupu k jinému zubaři, jsem se nestačila divit, dvě osmičky mi vytrhl hned, sedmičku se snažil zachránit, znovu zaplomboval ( po tom, co řekl, že takto zaplombovaný zub, ještě neviděl) ale nepovedlo musel jí také vytrhnout, z další sedmičky musel vytáhnout nerv, který hnisal, a byl zanesený skoro až u oka. Mimo to, mi musel nový zubař zaplombovat ještě dva kazy. Nemyslím, že by se mi zuby takto zničili po půl roce, od podlední návštěvy paní zubařky!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U paní zubařky jsem si nechala vyměnit starou plombu za bílou. Dopadlo to hodně špatně. Mezi zuby jsem neprotáhla ani dentální nit. Za dva bílé zuby si řekla o 2500,- Kč. Nevěřila bych, že se dá zkazit i obyčejná plomba. Jsem ráda, že jsem si paní doktorku vyzkoušela sama na sobě a nenechala jsem dělat pokusy na svých dětech... Které koneckonců pouze prohlíží - léči je na výslovné přání rodičů...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní zubařce chodím od mala co mi vylezly první zuby (cca 19 let). Mám velké problémy s chrupem, ale mám to dané geneticky, ale to jak se mi o zuby stará paní zubařka, to klobouk dolů. Nikdy jsem si na nic nestěžoval, vždycky jsem byl spokojený a nikdy bych dobrovolně nevyměnil. Můžu všem jen a jen doporučit!!! Paní zubařka je nejlepší!!! Lukáš Unčovský


P

Vynikající odborník, zkušená, se zájmem o pacienta a hlavně o jeho chrup.K jinému stomatologovi bych nešla


K

Jelikož mám strašný strach ze zubařů, k jinému bych nešla. Opravdu doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti