MUDr. Hana Bočková

Zubař Více

Krmelín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 208, Krmelín

Dnes jsem byla u paní zubařky poprvé a jsem ráda, že jsem se rozhodla přejít k ní. Né, že by můj minulý zubař byl špatný - kapacita, super, jenže to byl chlap a před ním mi bývalo kapku trapně, už vzhledem k tomu, že se strašně bojím....u paní doktorky to bylo ve velké pohodě, v podstatě jsem si připadala jako na návštěvě u kamarádky, ještě kafíčko tomu chybělo. Všechno mi pečlivě vysvětlila, hovořila vlastně ustavičně, ale to mi moc vyhovovalo. Když došlo na zaplombování zubu, kde mi vypadla plomba a ještě jednoho, kde mi paní zubařka našla kaz, vrtání proběhlo tak rychle a šetrně, že jsem si to pomalu ani neuvědomila :-) U zubaře jsem byla naposledy před 6 lety a jsem ráda, že se paní Bočková nebála co za šílené "zuby" k ní příjdou a vzala mě. A já jsem také ráda, že jsem si ji vybrala.

Z důvodu přestěhování jsem změnila svého zubního lékaře až v důchodovém věku a naskytla se mě příležitost využít služby paní doktorky.Samozřejmě jsem se na ní informovala u známých.Přece jenom zubaře se každý většinou bojí.V mém případě se jednalo o trhání zubů a o výrobu protézy.S trháním zubů a tvarování protézy jsem prošla za život několika zubařek,ale o takový zájem o chrup a vynikající vyrobenou protézu,která je 100% funkční a nemusí se tvarovat při další a další návštěvě v ordinaci jsem se nesetkala.Protéza držela a netlačila a nepadala.Byla jsem úplně nadšená.A trhání zubů - dostanete injekci a čekáte kdy začne páčit zub a zubařka řekne - hotovo a vy nechápete kdy? Vzpomínám si,že někdy na začátku jsem myslela,že k zubaři mám jít jiný den.Zvoní mobil a ozve se tady zubní,měla jste být před 15.min.v ordinaci,co je s Vámi?.Tak do 30.min. atˇ jste v ordinaci.Tak teda kolik pacientů se může pochlubit o takový přístup k pacientu a vězte,že jsem nedala - výše důchodu to nedovolí i když by si to zasloužila.

s tou peněženkou to sedí...

Chodila jsem k paní doktorce asi 15 let, posledních pár let, mi zuby vždy prohlídla s tím, že je to ukázkový chrup, žádné kazy nic. Po přestupu k jinému zubaři, jsem se nestačila divit, dvě osmičky mi vytrhl hned, sedmičku se snažil zachránit, znovu zaplomboval ( po tom, co řekl, že takto zaplombovaný zub, ještě neviděl) ale nepovedlo musel jí také vytrhnout, z další sedmičky musel vytáhnout nerv, který hnisal, a byl zanesený skoro až u oka. Mimo to, mi musel nový zubař zaplombovat ještě dva kazy. Nemyslím, že by se mi zuby takto zničili po půl roce, od podlední návštěvy paní zubařky!!!

U paní zubařky jsem si nechala vyměnit starou plombu za bílou. Dopadlo to hodně špatně. Mezi zuby jsem neprotáhla ani dentální nit. Za dva bílé zuby si řekla o 2500,- Kč. Nevěřila bych, že se dá zkazit i obyčejná plomba. Jsem ráda, že jsem si paní doktorku vyzkoušela sama na sobě a nenechala jsem dělat pokusy na svých dětech... Které koneckonců pouze prohlíží - léči je na výslovné přání rodičů...

K paní zubařce chodím od mala co mi vylezly první zuby (cca 19 let). Mám velké problémy s chrupem, ale mám to dané geneticky, ale to jak se mi o zuby stará paní zubařka, to klobouk dolů. Nikdy jsem si na nic nestěžoval, vždycky jsem byl spokojený a nikdy bych dobrovolně nevyměnil. Můžu všem jen a jen doporučit!!! Paní zubařka je nejlepší!!! Lukáš Unčovský

Vynikající odborník, zkušená, se zájmem o pacienta a hlavně o jeho chrup.K jinému stomatologovi bych nešla

Jelikož mám strašný strach ze zubařů, k jinému bych nešla. Opravdu doporučuji všem.