Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Tato lekařka je ostudou lekařství, a je přesně tím vším, co lékař nemá být. Bohužel pacient to vždy odskáče. Měla by se zamyslet nad tím jak nejednat s lidmi jako s kusem masa a konec konců je ještě neohrožovat na zdraví a životě.

Dnes paní doktorka vyšetřovala moji maminku..bylo to poprvé a naposledy..nechápu co člověk jejího ražení dělá ve zdravotnictví,během vyšetřování byla maminka vystavena arogantnímu a ponižujícímu jednání..

Chtěla bych paní doktorce poděkovat, že se jako lékařka i jako člověk zasadila o moji maminku

Velmi špatný kontakt s pacientem.

k pani doktorce jsem chodila jiz davno a musim rict hruza rekla mi ze pokud nezhubnu tak nebudu mit nikdy deti ,kdyz jsem otehotnela tak mi rekla no nemyslete si ze to dite bude v poradku a tak jsem s toho mela trauma jiz nikdy vice k pani doktorce

Naprosto souhlasím se všemi komentáři, moje nejhorší zkušennost s lékařem, na kterou ani po 2 letech nezapomínám. Velmi povýšená, arogantni, jizlivá lékařka neustále ponižující pacienta.

Já u MUDr. Biskupové vydržela 5 let! Nejednala se mnou nikterak zle, ale neskutečně mi lezlo na nervy nekonečné čekání (i několik hodin) kvůli špatnému systému. Objednávala pouze na den, nikoliv na hodinu. Následně jsem pak i v ordinaci trávila mládí, protože paní doktorka nepoužívala počítač, alébrž všechno psala na perličkovce a vše vypisovala ve složitých větách jako slohovou úlohu. A co mi dodalo, byl její systém odběrů krve. Fungovalo to tak, že při kontrole odebrala krev (tedy sestra samozřejmě) a na příští kontrole, která obvykle následovala po půl až třičtvrtě roce, ty výsledky použila pro stanovení dávkování léků. Mně ale půl roku staré výsledky nepřipadaly nijak aktuální, proto jsem endokrinoložku změnila a jsem spokojená.

Dobrý den všem, souhlasím se všemi názory u p. doktorky jsem byla několikrát a vždy je to děsné, jednak půl den strávený v čekárně a po dlouhém čekání přichází vyzpovídání, přednášky a vlezlé otázky. Nespokojenost velká.

Přechodil jsem chřipku a měl jsem problémy s dýcháním. Zadýchával jsem se. Při návštěvě paní doktorky mi od stolu řekla, že to bude srdce, přestože jsem prohlásil, že se srdcem nic nemám. Protože jim nešlo EKG poslala mne do nemocnice, aby mi ho natočili. Když jsem byl hotov, díval se na výsledek doktor a prohlásil, ře mám srdce jako dvacetiletý. (Bylo mi tenkrát asi 40 let). Donesl jsem tedy paní doktorce výsledek a ta mi řekla, ať přijdu následující den. Čekal jsem celé dopoledne než mě vzala a pak jsem se nepřímo dozvěděl, že výsledek z minulého dne ztratila. Napsala mi tedy prášek Nitromac Retard. Jeden jsem si vzal. Srdce mi po něm bláznilo. Když přišla domů moje družka, řekla mi, že tyhle prášky předepisoval doktor jejímu příbuznému, který byl po infarktu. Tak si říkám kolik už lidí dostala paní doktorka na hřbitov.