Nastavování sluchadel

Nastřelování naušnic

Preventivní vyšetření hlasu před nástupem na vš nebo konzervatoř +7 Více

Screening sluchu u novorozenců

Ušní otisky na individuální tvarovky

Vyšetření dětí s opožděným vývojem řeči

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Foniatrická ambulance (Foniatrie a audiologie)

Pracuji v Berouně jako foniatr a audiolog, což je obor příbuzný ORL.
Zabývám se péčí o poruchy sluchu, hlasu a řeči.
Má práce zahrnuje v...

Léčené nemoci

• audiologie a foniatrie

Umístění: Foniatrická ambulance (Foniatrie a audiologie) nastřelování naušnic

Vybrala jsem si tuto pani doktorku na zaklade recenzi a to na pichnuti nausnicek a dodnes toho lituji! Musela jsem jit s nasi dcerou na prepichnuti jinam jak "viditelne krive" to bylo a tim ji zpusobit znovu bolest. Stylem jakym to pani doktorka pichala to ani nemohlo dopadnout jinak. Dodnes si dcera nenecha sahnout na ouska a nevim jestli se to vubec nekdy zpravi.

U paní doktorky jsem byla se synem s těžkou vývojovou dysfázií. Paní doktorka byla velice milá a trpělivá. Komunikovala přímo se synem (i když je to občas složité) a ne se mnou jako s prostředníkem, syn se jí otevřel a spolupracoval. Kromě vyšetření nám doporučila i cvičení a postupy při rehabilitaci. Příjemné prostředí, ordinace i vyšetřovna jsou moderně vybavené. Všem doporučuji.

Skvělý osobní přístup , ochota a hlavně efektivní pomoc která přináší výsledek. Bez rozdílu věku. Děkujeme

Také děkuji za úžasnou péči o mou babičku. Díky Vám zase může sledovat nejen zprávy v televizi i oblíbené seriály, ale také zase chodí ráda mezi lidi, nepřipadá si hloupě, že neslyší nebo něčemu nerozumí, může jít sama na úřad nebo k lékaři a nemusí mít sebou doprovod. Se sluchátkem je spokojená, nebylo nijak drahé, není skoro vůbec vidět a připadá si zase normálně. Moc děkujeme za Vaši pomoc i přístup. Hodně štěstí i Vám. Ela Nová

Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit, moji babičce pomohla vybrat sluchadlo a velmi se jí věnovala. Děkuji paní doktorko.

Paní doktorka mi již několikrát "vrátila" hlas, mé dceři zajistila operaci nosní mandle a pečuje o ni již několik let. Snad nikde jsme se nesetkali s tak laskavým a respektujícím přístupem lékaře, jako zde. Vše nám vždy trpělivě a velmi srozumitelně vysvětlí, bez problémů posílá na další nutná vyšetření. Díky.

Dobrý den. Paní doktorku mohu všem doporučit pro její příjemné jednání, pečlivost a profesionalitu. Lenka Hošková