MUDr.

Hala Machotková

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• T

U paní doktorky jsem byla se synem s těžkou vývojovou dysfázií. Paní doktorka byla velice milá a trpělivá. Komunikovala přímo se synem (i když je to občas složité) a ne se mnou jako s prostředníkem, syn se jí otevřel a spolupracoval. Kromě vyšetření nám doporučila i cvičení a postupy při rehabilitaci. Příjemné prostředí, ordinace i vyšetřovna jsou moderně vybavené. Všem doporučuji.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Pracuji v Berouně jako foniatr a audiolog, což je obor příbuzný ORL.
      Zabývám se péčí o poruchy sluchu, hlasu a řeči.
      Má práce zahrnuje vyšetření sluchu od novorozeneckého věku až do stáří, včetně výdeje a nastavení nejmodernějších sluchadel.
      U poruch hlasu se zabývám diagnostikou a léčbou, včetně péče o hlasové profesionály (zpěváci, učitelé, herci.......).
      Provádím diagnostiku a dispenzarizaci poruch řeči u dětí.
      Podrobnější popis mé práce můžete najít na www.foniatrieberoun.cz

• audiologie a foniatrie

Nemoci

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Foniatrická ambulance (Foniatrie a audiologie)

Wagnerovo náměstí 1541, 266 01 Beroun, středočeský

Nastavování sluchadel
    Nastřelování naušnic
    Preventivní vyšetření hlasu před nástupem na vš nebo konzervatoř
    Screening sluchu u novorozenců
    Ušní otisky na individuální tvarovky
    Vyšetření dětí s opožděným vývojem řeči
    Vyšetření hlasových profesionálů
    Vyšetření koktavosti
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• T

• Skvělý osobní přístup , ochota a hlavně efektivní pomoc která přináší výsledek. Bez rozdílu věku. Děkujeme

• Také děkuji za úžasnou péči o mou babičku. Díky Vám zase může sledovat nejen zprávy v televizi i oblíbené seriály, ale také zase chodí ráda mezi lidi, nepřipadá si hloupě, že neslyší nebo něčemu nerozumí, může jít sama na úřad nebo k lékaři a nemusí mít sebou doprovod. Se sluchátkem je spokojená, nebylo nijak drahé, není skoro vůbec vidět a připadá si zase normálně. Moc děkujeme za Vaši pomoc i přístup. Hodně štěstí i Vám. Ela Nová

• Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit, moji babičce pomohla vybrat sluchadlo a velmi se jí věnovala. Děkuji paní doktorko.

• Paní doktorka mi již několikrát "vrátila" hlas, mé dceři zajistila operaci nosní mandle a pečuje o ni již několik let. Snad nikde jsme se nesetkali s tak laskavým a respektujícím přístupem lékaře, jako zde. Vše nám vždy trpělivě a velmi srozumitelně vysvětlí, bez problémů posílá na další nutná vyšetření. Díky.

• Dobrý den. Paní doktorku mohu všem doporučit pro její příjemné jednání, pečlivost a profesionalitu. Lenka Hošková