U paní doktorky jsem byla se synem s těžkou vývojovou dysfázií. Paní doktorka byla velice milá a trpělivá. Komunikovala přímo se synem (i když je to občas složité) a ne se mnou jako s prostředníkem, syn se jí otevřel a spolupracoval. Kromě vyšetření nám doporučila i cvičení a postupy při rehabilitaci. Příjemné prostředí, ordinace i vyšetřovna jsou moderně vybavené. Všem doporučuji.

Wagnerovo náměstí 1541, Beroun
Foniatrická ambulance (Foniatrie a audiologie) (mapa)

Nastavování sluchadel + 7 Více

Nastřelování naušnic

Preventivní vyšetření hlasu před nástupem na vš nebo konzervatoř

Screening sluchu u novorozenců

Pracuji v Berouně jako foniatr a audiolog, což je obor příbuzný ORL. Zabývám se péčí o poruchy sluchu, hlasu a řeči. Má práce zahrnuje vyšetření slu...

• poruchy řeči
  • poruchy sluchu
  • dysfonie- chrapot

Skvělý osobní přístup , ochota a hlavně efektivní pomoc která přináší výsledek. Bez rozdílu věku. Děkujeme

Také děkuji za úžasnou péči o mou babičku. Díky Vám zase může sledovat nejen zprávy v televizi i oblíbené seriály, ale také zase chodí ráda mezi lidi, nepřipadá si hloupě, že neslyší nebo něčemu nerozumí, může jít sama na úřad nebo k lékaři a nemusí mít sebou doprovod. Se sluchátkem je spokojená, nebylo nijak drahé, není skoro vůbec vidět a připadá si zase normálně. Moc děkujeme za Vaši pomoc i přístup. Hodně štěstí i Vám. Ela Nová

Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit, moji babičce pomohla vybrat sluchadlo a velmi se jí věnovala. Děkuji paní doktorko.

Paní doktorka mi již několikrát "vrátila" hlas, mé dceři zajistila operaci nosní mandle a pečuje o ni již několik let. Snad nikde jsme se nesetkali s tak laskavým a respektujícím přístupem lékaře, jako zde. Vše nám vždy trpělivě a velmi srozumitelně vysvětlí, bez problémů posílá na další nutná vyšetření. Díky.

Dobrý den. Paní doktorku mohu všem doporučit pro její příjemné jednání, pečlivost a profesionalitu. Lenka Hošková

Nastavování sluchadel

Nastřelování naušnic

Preventivní vyšetření hlasu před nástupem na vš nebo konzervatoř

Screening sluchu u novorozenců

Cena není uvedená

Ušní otisky na individuální tvarovky

Cena není uvedená

Vyšetření dětí s opožděným vývojem řeči

Vyšetření hlasových profesionálů

Vyšetření koktavosti