MUDr.

Hala Machotková

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Pracuji v Berouně jako foniatr a audiolog, což je obor příbuzný ORL. Zabývám se péčí o poruchy sluchu, hlasu a řeči. Má práce zahrnuje vyšetření sluchu od novorozeneckého věku až... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Foniatrická ambulance (Foniatrie a audiologie)

Wagnerovo náměstí 1541
    266 01 Beroun, středočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Nastavování sluchadel
    Preventivní vyšetření hlasu před nástupem na vš nebo konzervatoř
    Ušní otisky na individuální tvarovky
    Vyšetření hlasových profesionálů
    Nastřelování naušnic
    Screening sluchu u novorozenců
    Vyšetření dětí s opožděným vývojem řeči
    Vyšetření koktavosti

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Pracuji v Berouně jako foniatr a audiolog, což je obor příbuzný ORL.
    Zabývám se péčí o poruchy sluchu, hlasu a řeči.
    Má práce zahrnuje vyšetření sluchu od novorozeneckého věku až do stáří, včetně výdeje a nastavení nejmodernějších sluchadel.
    U poruch hlasu se zabývám diagnostikou a léčbou, včetně péče o hlasové profesionály (zpěváci, učitelé, herci.......).
    Provádím diagnostiku a dispenzarizaci poruch řeči u dětí.
    Podrobnější popis mé práce můžete najít na www.foniatrieberoun.cz

• audiologie a foniatrie

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• T

U paní doktorky jsem byla se synem s těžkou vývojovou dysfázií. Paní doktorka byla velice milá a trpělivá. Komunikovala přímo se synem (i když je to občas složité) a ne se mnou jako s prostředníkem, syn se jí otevřel a spolupracoval. Kromě vyšetření nám doporučila i cvičení a postupy při rehabilitaci. Příjemné prostředí, ordinace i vyšetřovna jsou moderně vybavené. Všem doporučuji.

• Skvělý osobní přístup , ochota a hlavně efektivní pomoc která přináší výsledek. Bez rozdílu věku. Děkujeme

• Také děkuji za úžasnou péči o mou babičku. Díky Vám zase může sledovat nejen zprávy v televizi i oblíbené seriály, ale také zase chodí ráda mezi lidi, nepřipadá si hloupě, že neslyší nebo něčemu nerozumí, může jít sama na úřad nebo k lékaři a nemusí mít sebou doprovod. Se sluchátkem je spokojená, nebylo nijak drahé, není skoro vůbec vidět a připadá si zase normálně. Moc děkujeme za Vaši pomoc i přístup. Hodně štěstí i Vám. Ela Nová

• Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit, moji babičce pomohla vybrat sluchadlo a velmi se jí věnovala. Děkuji paní doktorko.

• Paní doktorka mi již několikrát "vrátila" hlas, mé dceři zajistila operaci nosní mandle a pečuje o ni již několik let. Snad nikde jsme se nesetkali s tak laskavým a respektujícím přístupem lékaře, jako zde. Vše nám vždy trpělivě a velmi srozumitelně vysvětlí, bez problémů posílá na další nutná vyšetření. Díky.

• Dobrý den. Paní doktorku mohu všem doporučit pro její příjemné jednání, pečlivost a profesionalitu. Lenka Hošková