Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

K panu doktorovi Zemanovi se občas dostanu (já i děti), Znám ho už cca 23 let. Příjemné, vstřícné jednání s pacientem, svižný postup vyšetření se správnou diagnózou a úspěšnou léčbou, prostě zkušený dobrý doktor. Nikdy jsem si zatím nemohla stěžovat. A příjemné sestřičky, to je také důležité.

Na ,,Starou polikliniku" se já ,,starý kopyto"dostávám s jistou pravidelností každej rok,ale mohu všem nešikům tuto imštytuci doporučit!Gusta Z.:lidovej dochtor,Suastika(který ruka...)stále šikownej krejčík,i když moc neumrtvuje....No a obě sestřičky-sympatandy a holki k pomazlení.A hlavně běží to tam jak na,,výrobním pásu" žádný prodlevy....vždy se těším,když se zasejc trošku zmrzačím.Palec nahoru a sádry,obvazy dolů.Pája Luskin.

Vždy jsem byla spokojená....je pravda,že pan doktor má zvláštní humor...ale mně to nevadí.....aspoň příjdu na jiné myšlenky....na mě vždy hodný....vždy bez chyby.....nikdy nečekám a zákroky jsou rychlé....proč se s náma taky crcat :)

K Damianovi 20 dodávám a taky trochu pan doktor z filmu Vesničko má středisková (".. a celý se otočit můžeš?"). Je zajímavé, že ve většině negativních příspěvků jsou hrubé pravopisné chyby, asi to o něčem svědčí... V péči pana doktora jsem od dětství, vše, co šlo spravit, zatím spravil. Něco úplně spravit halt nejde a ano, po šití zůstávají jizvy. Pokud nechcete mít "trvalé následky", vyvarujte se úrazů ;-)

Miluju jeho neustálý sarkasmus:-) Sice má trochu surovější metody, ale zlomenou ruku mi dal do hromady raz dva. Je to takový trochu chrudimský Dr. House:)

Je OK.

Já musím vřele doporučit pana doktora i zdr. personál.
Mají rychlý organizační přístup, tím mám na mysli, že nikdo dlouho nečeká a pacientovi je v ordinaci věnovaná patřičná péče.
Chování je velice vstřícné a milé, což o jiných lékařem tvrdit nemohu.
Prostě dobrá atmosféra, přístup i diagnoza.
Ze své strany vřele doporučuji a pan doktor si mě získal.
Při dalším úrazu půjdu jedině k němu, tímto mu i děkuji za péči

U pana doktora jsem byl v mládí několikrát se sportovními úrazi (natažené vazy v koleni,zlomená ruka,zlomená klíční kost,těžké výrony kotníku) a do dnes můžu děkovat za to jak mne on a jeho kolega Suastika dali opět dohromady bez těžkých následků.Popravdě ono následky vždy vznikaj spíše tím jak člověk v době nemoci odpočívá, nezatěžuje poraněnou část těla a následně též začne se správnou rehabilitací a předčasně neuspíší zátěž zraněné části. Takže lidé co si zde stěžujete uvažujte nejdříve o tom jak jste zrovna vy léčili svá zranění dle doporučení lékaře. Lékař přece jen není kouzelník.

PS:A hlavně k lékaři choďte jen pokud Vám skutečně něco je, a né jen proto že potřebuje získat omluvenku do práce či školy. To se potom může stát že Vám pan doktor za palec vezme a skutečně ho zlomí :-))

C

Nesouhlasím.. Několikrát jsem u něho byl i se synem a pokaždé naprostá spokojenost. Trvalé následky nemám a syn také ne.

Vyhněte se mu obloukem, pokud nechcete být mrzákem. Synovi nechal křivě srůst zlomené kosti na ruce (ve 3 letech), minul se povolání ( doktor Cvach(