Zařízení klinické psychologie
Kaštanová 268, Třinec

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Moc přijemná a taky krásná žena.Byly to asi jedny z nejpříjemnějších testu co jsem zažil.t.J.N

užasná paní doporučuji všem

Na svůj věk je odborně na výsoké úrovni-už na prvním pohovoru jde vycítit jeji výsoký stůpeň erudice a zkušeností.Soudím tak ze srovnání s jinými psychology,které jsem se svou dcerou byla nucena navštěvovat.Rozhovor s ní byl a je vždy racionálním vyhodnocením i pro mne neradostných skutečností a hlavně doporučením postupů vedoucích k nápravě pro mne tak bolestivého stavu mé dcery.

Je na svůj věk odborně na vysoké úrovni.Dovedla mi uspokojivě vysvětlit příčiny problémů mé dcery a poradit jak nově ji organizovat život.To jsem u minulého psychologa postradala.

Hruza.

Myslím si,že to tady píše ten její bývalý ex...
Jako lékařka je skvělá.

profesionální, lidská. Pomohla mně i dětem! Denisa J.

nevím, kdo z vás s ní řešil jaký problém, ale já na tom nebyla vůbec dobře, když jsem k ní přišla a jeden z mých problémů byla absolutní nedůvěra k lidem, hlavně chlapům apod, hlavně strach z nevěry od protějšku. a co mi na to řekla ona? že je přece normální, že si jsou lidi nevěrní, že je to v pořádku, že to vztahu jen pomůže.. a že nemůžu počítat s tím, že by mi někdo věrný byl a že každý lže, že je to taky v pořádku.. no je to její názor, ale opravdu mi tím nepomohla..

No a zrovna na názor takových, co tady píšou nějaké bludy ze soukromí této psycholožky, budu brátohledy. "To tedy jo". Evidentně jsou to právě psychopati, kteří nezvládají svůj život a mají potřebu to házet na druhé a budou tady proto vytahovat její soukromí. Nebo, že by její kvalitu určoval její ex...? To sem zřejmě píše právě její ex sám. A bude to asi naprostý debil. Mě absolutně nezajímá, že bývalý této mladé dámy je úžasný a ona je v soukromí kdoví jaká. Pro mě je podstatné, že mi tato dáma dodala odvahy, ukázala cestu a možnosti řešení. Nikdovám vaše problémy nevyřeší, vy chytráci, co píšete, že vám nepomohla.. Já děkuji za lidi, jako je paní psycholožka, neb je opravdu profesionálka. Byla jsem spokojená. Děkuji, Zuzana

Byla jsem u této psycholožky a hned během 15 min jsem věděla že tudy cesta nevede. Veškeré mé problémy shodila na to že je to běžná záležitost... přišlo mi že dítě které má problémy by vlastně nemělo vyhledat pomoc i když je ve vážné situaci jediný kdo má mít starosti jsou jenom dospělí... od mých kamarádů jsem slyšela také jen negativní ohlas. Nevnímala je, neřešila s nimi dané problémy, jenom zírala a řekla něco v tom smyslu jo dobře tak se sejdeme a nebo tohle je normální....ignorace k problémům u mladistvých. Poté co jsem navštívila jiné psychology mi Její jednání přišlo šokující.