Gabriela Zajacová, psycholog Třinec

Mgr. Gabriela Zajacová

Uložit

Psycholog Více

16 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Zařízení klinické psychologie
Kaštanová 268, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil

Moc přijemná a taky krásná žena.Byly to asi jedny z nejpříjemnějších testu co jsem zažil.t.J.N

M
Ověřený profil

užasná paní doporučuji všem

P
Ověřený profil

Na svůj věk je odborně na výsoké úrovni-už na prvním pohovoru jde vycítit jeji výsoký stůpeň erudice a zkušeností.Soudím tak ze srovnání s jinými psychology,které jsem se svou dcerou byla nucena navštěvovat.Rozhovor s ní byl a je vždy racionálním vyhodnocením i pro mne neradostných skutečností a hlavně doporučením postupů vedoucích k nápravě pro mne tak bolestivého stavu mé dcery.

P
Ověřený profil

Je na svůj věk odborně na vysoké úrovni.Dovedla mi uspokojivě vysvětlit příčiny problémů mé dcery a poradit jak nově ji organizovat život.To jsem u minulého psychologa postradala.

Hruza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Myslím si,že to tady píše ten její bývalý ex...
Jako lékařka je skvělá.

profesionální, lidská. Pomohla mně i dětem! Denisa J.

Ověřený profil

nevím, kdo z vás s ní řešil jaký problém, ale já na tom nebyla vůbec dobře, když jsem k ní přišla a jeden z mých problémů byla absolutní nedůvěra k lidem, hlavně chlapům apod, hlavně strach z nevěry od protějšku. a co mi na to řekla ona? že je přece normální, že si jsou lidi nevěrní, že je to v pořádku, že to vztahu jen pomůže.. a že nemůžu počítat s tím, že by mi někdo věrný byl a že každý lže, že je to taky v pořádku.. no je to její názor, ale opravdu mi tím nepomohla..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

No a zrovna na názor takových, co tady píšou nějaké bludy ze soukromí této psycholožky, budu brátohledy. "To tedy jo". Evidentně jsou to právě psychopati, kteří nezvládají svůj život a mají potřebu to házet na druhé a budou tady proto vytahovat její soukromí. Nebo, že by její kvalitu určoval její ex...? To sem zřejmě píše právě její ex sám. A bude to asi naprostý debil. Mě absolutně nezajímá, že bývalý této mladé dámy je úžasný a ona je v soukromí kdoví jaká. Pro mě je podstatné, že mi tato dáma dodala odvahy, ukázala cestu a možnosti řešení. Nikdovám vaše problémy nevyřeší, vy chytráci, co píšete, že vám nepomohla.. Já děkuji za lidi, jako je paní psycholožka, neb je opravdu profesionálka. Byla jsem spokojená. Děkuji, Zuzana

Byla jsem u této psycholožky a hned během 15 min jsem věděla že tudy cesta nevede. Veškeré mé problémy shodila na to že je to běžná záležitost... přišlo mi že dítě které má problémy by vlastně nemělo vyhledat pomoc i když je ve vážné situaci jediný kdo má mít starosti jsou jenom dospělí... od mých kamarádů jsem slyšela také jen negativní ohlas. Nevnímala je, neřešila s nimi dané problémy, jenom zírala a řekla něco v tom smyslu jo dobře tak se sejdeme a nebo tohle je normální....ignorace k problémům u mladistvých. Poté co jsem navštívila jiné psychology mi Její jednání přišlo šokující.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti