Dermatovenerologická ambulance
Plaňková 420, Mladá Vožice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pí. doktorka mě léčila dva roky vyrážku na holeni.Za předepsané masti a léky jsem dal dosti peněz.Při každé návštěvě říkala...zkusíme tohle.I přes můj nesouhlas mi 3x napsala léky obs.hormony,se slovy že nikomu to neublížilo a do zprávy pak napsala "terbinafin neužíval,přečetl si leták".Nikam na žádné vyšetření mě neposlala,až při poslední návštěvě jsem zjistil její nesoučinnost,že se mi stav jen horší a jakou navrhuje další léčbu?,Sama mi vytiskla výpis a během 10sekund změnila diagnozu z ekzému na lupénku.Tento postup hodnotím jako neprofesionální a určitě bych tuto lékařku nedoporučoval,i když jich je nedostatek.

K této ,,doktorce” nechoďte, i kdyby byla poslední na planetě! Byli jsme u ní s naší 5ti měsíční dcerou kvůli akutnímu stavu ekzému ( mokvavá místa, dcera celá slitá a bolavá), doktorka se na ní podívala pouze od stolu, řekla, že je to ekzém a předepsala kortikoidy. Kdyby dceru prohlédla, zjistila by, že trpí zánětem způsobeným stafylokem, se kterým jsme skončili v nemocnici a byli jsme hospitalizovane několik dnů.. vyhněte se této ordinaci obloukem.. my ještě její nezájem budeme léčit několik týdnů..

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná, léčbu mi nasadila ma míru a rychle zabrala. Jsem spokojená.

Znám pár dobrých lékařů, ale paní doktorka k nim bohužel nepatří. Nedoporučuji.

Paní doktorku bych již znovu nenavštívil. Její komunikační dovednosti jsou nedostatečné ve srovnání s jinými kožními lékaři. Bradavici se mi podařilo vyléčit až po navštívení a konzultaci s jinou lékařkou.

Vystřídala jsem hodně dermatologů, ale toto je nejlepší lékařka kožních onemocnění. Vyslechne mě a nikdy mě neodbyla. Předepisuje mi léky, které mi opravdu pomáhají.