Opavská 6230/29A, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Fixní rovnátka

Otisky zubů

Rentgen zubů +1 Více

Snímací rovnátka

1998 promoce na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně 1999-2001 sekundární lékař v oboru všeobecný stomatolog – poliklinika FN Ostrava 2001 ...

• vady postavení a růstu zubů

Fixní rovnátka

Otisky zubů

Rentgen zubů

Snímací rovnátka

Odborný lékař ortodoncie

Názor přidán dne 02.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pani doktorka i sestřičky jsou velmi milé a příjemné. Ale od milé návštěvy je zde nová recepční a ta to bohužel všechno kazí.

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojena. Dcera měla výraznou vadu skusu, výsledek péče paní doktorky je vynikající. Vždy byla laskavá, ochotná vše vysvětlit, nikdy jsme na ošetření nebo kontrolu nemusely dlouho čekat. O výši úhrady před léčbou podrobně informovala. Také spolupracující personál je vynikající. J. Šustková

Dobrý den,
nepopírám kvalitu práce paní doktorky, avšak peníze, které u paní doktorky zaplatíte, nedáváte, v porovnání s jinými lékaři, za kvalitnější péči. Je to snad jediná paní doktorka, která nedává záruku na kvalitu své práce. Při každé návštěvě zaplatíte minimálně 650 - 850 Kč a to i když jdete opravit odlepený zámeček nebo utáhnout a vyměnit drátek. Každá návštěva je samozřejmě také hrazena zdravotní pojišťovnou. Sporná je i doba, po kterou si vás udržuje jako svého pacienta. Martina

Moc chválím paní doktorku, sestřičky i prostředí ordinace. Mám pocit, že jsem na nějakém příjemném místě, místo u zubaře :-) Na co se zeptáte, to ochotně vysvětlí. -) Takže určitě doporučuji ;-) a sám se těším na další návštěvu :-).
V.S.

Paní doktorka je velice milá a zároveň profesionální. Mohu všem jenom doporučit.

Do ordinace paní doktorky chodím se dvěma dětmi a jsem velmi spokojená.Jedno dítě má vytahovací rovnátko a druhé fixní rovnátko.U obou dětí probíhá léčby bez komplikací a zoubky se pěkně rovnají.S péčí a přístupem paní doktorky a sestřiček jsme velmi spokojeni.Já osobně doporučuji.

O

Paní doktorka je výborná jak po stránce kvalifikace tak i jako člověk. Milá, vstřícná a ochotná. Její sestřičky hodnotím stejně výborně. Ať se jim vsem daří.

Byli jsme s péčí v této ordinaci velmi spokojeni. kdyby se k nám takto choval i náš "normální" zubař tak by to bylo moc fajn. děkujeme

C

Paní Mudr. Machytková, je velmi skvělý lékař. Klidné rodinné prostředí ,kde každý zapomene ,že vlastně sedí na zubařském křesle. Má dcera byla v léčení s velmi špatným chrupem. Výsledek byl velmi úspěšný. Děkuji moc za Hollywoodský úsměv mé dcery. Rodina Charvát ze Španělska

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s retinovanými trojkami, které mám zarostlé na patře. Chodím k jedné ortodoncistce, která s tím nemá vůbec zkušenost a spíše mi ty zuby ničí, než spravuje. Proto, se Vás ptám, jestli s tím máte zkušenost a jestli berete nové pacienty. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, nové pacienty nyní přibíráme, můžete prosím zavolat mé recepční (čísla jsou na našich webových stránkách) a domluvte se s ní na termínu konzultace.Zdravím Machytková

MUDr. Gabriela Machytková

• Dobrý den. Dceři(8)rostou dva přednì druhé zuby úplně kolmo nakřivo. Dá se to srovnat?Mohli bychom přijìt na konzultaci? Děkuji.

Dobrý den, samozřejmě Vás vezmeme do péče, buďte prosím tak laskavá a zavolejte mé recepční (telefony jsou na našich webových stránkách) a domluvte se na termínu konzultace, vše Vám vysvětlím. Zdravím Machytková

MUDr. Gabriela Machytková

• vady postavení a růstu zubů