Gynekologická ordinace
Plešivecká 130, Český Krumlov

Jsem pacientkou pana doktora 30 !!!!! let. Bydlím už 15 let v ČB, ale neměnila bych.Pod jeho péčí jsem porodila dvě dcery a obě jsou dnes také jeho pacientkami, přestože k němu také dojíždí. Vynikající a osobní přístup, vždy trpělivý a laskavý, jakýkoli problém profesionálně , rychle a bezproblémově vyřešen . Vřele doporučuji!! Šárka Procházková

Dobrý den, s doktorem Weberem mám dlouholetou zkušenost. Pokud nemá člověk problémy, tak je jeho přístup taky bezproblémový. Poslal mě na operaci, která nebyla nakonec ani třeba. Poté mi slíboval dlouhou dobu něco, co nakonec se slabými argumenty nesplnil. Nechápu čím si tim pomohl. Okamžitě přestupuji k jinému lékaři.

s panem doktorem jsem velice spokojená, jako jediný mě vyslechl s mými letitými problémy a také rychle jednal....díky panu doktorovi máme konečně vytouženého synka. Vždy na preventivních prohlídkách mi automaticky dělá stěry-nikdy nezapomněl....je milý, sympatický a pečlivý a to samé mohu říci i o sestřičce.....kéž by byli všichni lékaři a sestřičky na takovéto úrovni

Nechápu co to jsem nějaké ženské píšou za kraviny!!!Ještě se mi nestalo, že bych k panu doktoru Weberovi přišla na prohídku a on mi nevzla stěry ba naopak. S každým problémem mi moc pomohl a díky němu jsem teď těhotná a šťastná. Dokáže pomoct každému, ale hloupému člověku bohužel ne. Je to taky jenom člověk!!! Jestli se vám u něho nelíbí, tak vás tam nikdo nedrží!!! Myslim si, že pan doktor má spousty spokojených pacientek, které k němu chodí rády a nepotřebuje nějaké negativní. Měly byste se nad sebou zamyslet!!! Sestřička je výborná a pan doktor taky. Chodim k němu moc ráda a jsem ráda, že jsem ho našla.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, má velmi dobrý a profesionální přístup a hlavně je dost pečlivý. Se sestřičkou jsem také velmi spokojená, vždy se ke mě chová ochotně. Kéž by takových zdravotníků bylo víc:-) Radka

Dobrý dej,souhlasím s p.Suchou možná jistá paní,která chce pana doktora pohanit tak si musí uvědomit že je to taky jen člověk a né robot.Já jsem od pana doktora odešla a za pár měsíců jsem si uvědomila že je to nejlepší gynekolog a to jsem jezdila do ČB.S prosíkem jsem se k němu vrátila,tedˇ mám dvě zdravé holky,a tu nejlepší péči od něj i od sestřičky, která je též na svém místě.Můžu jen a jen doporučit.Martina Mráčková

S panem doktorem Weberem jsem moc spokojena.Je velice ochotny vse vysvetlit,se vsim poradit.A jeho peclivosti si tez velice cennim.Sestricka je take velice mila,prijemna a je na ni videt,ze je to opravdu profesionalka

Presto ze jsem v zacatku byla s panem doktorem spokojena, nedokazal mi s problemy pomoci a zaverem uz mi psal antibiotyka na infekce a zanety aniz by me prohledl ci udelal jakykoli test. Presto chvalim lidsky pristup, bohuzel ne ten profesni.

Doporučuji ordinaci pana doktora .A touto cestou by jsem chtěla poděkovat panu doktorovi i jeho zdravotní sestře .Po sedmiletém snažení otěhotnět se mi narodila nádherná dcerka . Děkuji , že to semnou všechno přečkali a dodávali mi odvahy . moc moc děkujeme Iveta , Kateřinka a Vlastimil O.

Velice dobrý přístup, pan doktor má pochopení, nikomu nic nenutí jak tady padlo. Bohužel pan doktor pracuje s lidma a někteří lidé se neumí chovat a obviňujou z toho doktora. U druhého hodnocení mi stačila ta příšerná hrubka a už je mi jasné, jakého ražení paní musí být..