Adresa

Nemocniční 945, Vsetín
Poliklinika Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
6 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Vsetín

Jak už tu někteří vzpomínali tak se mi nelibí chováni sestry, pan doktor taky nemá nejlepší chování. Nelíbilo se mi že mě při každé mé odpovědi ponižoval, tím jak mé při každé odpovědi odsekl. Věřím tomu že by se toho našlo více. Ale na druhou stranu jsem mu vděčna za to že jsem zase začala přibírat na váze. I když si myslím že je to hlavně spíše tím že jsem změnila celkovou životosprávu.. :-) Doktor by se měl zamyslet nad tím jak by měl jednat z pacienty a ne jen pan doktor ale i zdravotní sestra. Stačilo by se lépe ptát a správně odpovídat... :-)


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem byla odeslána pro nález na sono v nemocnici, který dementoval s tím, že tam nic není a velmi ho zajímalo proč si koušu nehty a na mé vysvětlení, že mi práce nedovoluje dlouhé lakované nehty a že se mi v práci ničí a lámou, mě odkázal na psychiatra...Vždy nic nenašel až to naštěstí nedalo mému obv.lékaři a poslal mě znovu na sono, ale do nemocnice...výsledek docela průser.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Zdá se normální doktor, takový obyčejný a lidský. Neměla jsem s ním problémy ani s komunikací. Na otázky co se ptal, se ptá málo který doktor, což by asi měli..


Rozhodně nedoporučuji. Už můj první dojem z něj byl špatný, řekněme, že mě zrovna ani neuvítal tak jak si myslím že by lékař měl. Bez jakéhokoliv většího vyšetření mi napsal prášky a poslal domů. Měl jenom kopu otázek které doprovázel hloupými komentáři na moji osobu a vůbec mu nevadilo že se mě může dotknout!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Pan doktor neví, kde je pravá a levá strana...navíc má velmi nepříjemné sestry a skrz pacienta si vyřizuje účty s kolegy(lékaři). Bleskový úsudek anižování by se na cokoliv zeptal pacienta. Všechno zná všechno ví. Moc se mi nelíbí jeho ch..Měl by jít do důchodu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Bezvadný pan doktor, odborník, na kterého je spolehnutí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti