MUDr. František Myslivec

Neurolog Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je ochotny a vstricny dekuji za jeho pomoc take dekuji sestricce u pana doktora je velice hodna a ochotna takovych je opravdu malo jeste jednou dekuji Melichar

Před čtyřmi lety sem pana doktora navštívila poprvé kvůli častému omdlívání. Doktor se mě ujal, určil diagnózu, předepsal prášky, chodila sem na kontroly. Kontrola vždy probíhala tak, že sem se měla svlíknout jen do kalhotek koukl se mi na záda a vykřupnul mě. Nic se nelepšilo ba naopak s přibývajícím množstvím prášků se můj stav zhoršoval. V 21 letech mě díky té nemoci a jeho prazvláštní léčbě vyhodily z práce, musela sem přestat brát HA ale zároveň neotěhotnět. Vyhlídka byla tenkrát taková, že děti mít moct prakticky nebudu.... Po dvou letech přežívání sem se odhodlala navštívit neuroložku Uhříněvsi, která mi zdělila že mám pouze skřípnutý nerv ! ! ! Předepsaní prášky od pana doktora Myslivce měly nežádoucí účinky velice podobné té nemoci co ji diagnostikoval. Prášky sem postupně vysadila a nežádoucí účinky postupně mizely. Byla mi doporučena homeopatie a masáže zad. Pan doktor Myslivec mi zkazil víc jak dva roky života, kdy si lidi užívají já se bála podívat ostatním do očí aby to na mě nepoznali :-( NEDOPORUČUJU

Nejlepěí

Velmi dobrý neurolog a rehabilitační lékař.Vždy mi i manželovi pomohl,kde ostatní jen předepisovali injekce a prášky. Markéta

Dobrý neurolog s lidským přístupem Dan

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Myslivcovi za kvalitní péči.
Ještě jednou děkuji Jaroslava Hrušková,Roztoky u Prahy

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi Myslivcovi za vynikající péči o mé choroby.
Takovou péči zaslouží každý plátce zdravotní daně.ještě jednou děkuji.J.Polach

Pan doktor mi moc pomohl !!! Tereza

vzdělaný a erudovaný odborník,který si stojí za svým názorem

Pan doktor je možná někdy svérázný,ale jeho chování se hodně zlepšilo.Jestli nějaké 100 kilové paní radí,aby zhubla a bolí jí páteř,tak ......
Na bolesti zad je super,léčí celou mojí rodinu,mohu opravdu doporučit.