Adresa

Jungmannova 32, Cheb
Otorinolaryngologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
10 názorů

M
Ověřeny pacient

Nejlepsi ORL lekar! Vylecil mne behem tydne, pristup velmi lidsky a profesionalni. Uz nikdy nepujdu jinam nez k nemu. Sestricka take velmi prijemna a laskava. Dekuji za skvelou peci.


Ověřeny pacient

Pana doktora již nikdy. Bohužel jsem měla tu čest v nemocnici na ORL, jde přebral službu a jelikož lékařka tam nestihla udělat ambulanci, tak nás musel vzít on ve své službě. Dostala jsem vynadáno snad i za to že se špatně vyspal. Nejdříve mě vynadal, že jsem přišla půl hodiny před koncem ambulance, že to je pozdě (nevím co je pro něho včas) a že to není pro pohotovost(pravda nebylo, ale měli akutní případ a ošetření jsem potřebovala). Potom jak už tu jednou bylo řečený, že jsem hrozná ženská, že si vymýšlím krvácení z nosu (ani se do něho nepodíval), že jsem jenom nechtěla z práce (měl mojí propustku před sebou na stole). Nakonec jsem chtěla vrátit propustku a kartičku pojištěnce, k čemu se mu moc nechtělo. Tohoto doktora už v životě ne!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Vůbec nedoporučuji. Neochotné jednání a vyhození z ordinace pro pláč 3 letého dítěte, které mělo zánět středního ucha.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor si prostě nebere servítky.Já jsem se až někdy musela smát jak ona neustale ,,remcá".Nicméně i přes půlhodinový výklad o tom že přeháním atd se vždy nakonec postaral o to aby se mi ulevilo.Nakonec vždy vše obrátil do žertu,asi se mu během vyšetření vždy dostalo toho že krapet přehání a někdy má skloony bagatelizovat problém.
Je opravdu zvláštní


To co jsem zažila u p.doktora nikdy nezapomenu. Hrozný zážitek pro mně, mojí mamku a mojí dceru.Sestřička velice příjemná.A to jsem p. doktora velice uznávala a každému doporučovala jako výborného odborníka a lékaře , který se umí chovat hezky k pacientům a umí to s dětmi.Ale to jak nás vyhodil z ordinace,že nás neošetří, protože má 4 letá dcera brečela, při zánětu středního ucha a nechtěla si na ouško nechat sáhnout, že dítě je nevychované a mně nazval neschopnou matkou.Hrozně mně tímto p. doktor zklamal a že to šlo zvládnout v klidu, jsem se pak přesvědčila v jiné ordinaci ORL v Chebu, kde jsem teda p. doktora připravila,že se malá bojí a bude určitě plakat.Malá byla vyšetřena a ouško se vyčistilo a šlo to bez řevu a klidu.Prostě nedoporučuji.M.L.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Mě i mým dětem vždy pomohl. Super jednání. Za mě 1*.


Nedoporučuji navštívit tohoto lékaře.Po telefonické domluvě jsem se dostavila k vyšetření v udaný čas.Já i další pacient jsme čekali hodinu bez sebemenšího zájmu zdravotnického personálu.Z ordinace se ozýval smích a vládla tam vyloženě dobrá nálada.Po hodinovém čekání a zaklepání na dveře vyšla sestřička.Oboum nám odmítla lékařské vyšetření.Zdůvodnila to svými bolavými zuby,návštěvou zubaře a horečkou.Tento postup považuji za neseriozní a vysoce neprofesionální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Po zkušenostech v sokolovské poliklinice na ORL jsem velice ráda,že se mi podařilo narazit na MUDr.Mareše.Všem doporučuji.Štíbrová


S
Ověřeny pacient

Skvělý člověk se smyslem pro humor,odborník na slovo vzatý ,neznám lepšího


P
Ověřeny pacient

Velice citlivý a příjemný lékař a ještě k tomu dobrý doktor.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti