Otorinolaryngologická ambulance
Jungmannova 32, Cheb

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Nejlepsi ORL lekar! Vylecil mne behem tydne, pristup velmi lidsky a profesionalni. Uz nikdy nepujdu jinam nez k nemu. Sestricka take velmi prijemna a laskava. Dekuji za skvelou peci.

Pana doktora již nikdy. Bohužel jsem měla tu čest v nemocnici na ORL, jde přebral službu a jelikož lékařka tam nestihla udělat ambulanci, tak nás musel vzít on ve své službě. Dostala jsem vynadáno snad i za to že se špatně vyspal. Nejdříve mě vynadal, že jsem přišla půl hodiny před koncem ambulance, že to je pozdě (nevím co je pro něho včas) a že to není pro pohotovost(pravda nebylo, ale měli akutní případ a ošetření jsem potřebovala). Potom jak už tu jednou bylo řečený, že jsem hrozná ženská, že si vymýšlím krvácení z nosu (ani se do něho nepodíval), že jsem jenom nechtěla z práce (měl mojí propustku před sebou na stole). Nakonec jsem chtěla vrátit propustku a kartičku pojištěnce, k čemu se mu moc nechtělo. Tohoto doktora už v životě ne!!!!!!!!!

Vůbec nedoporučuji. Neochotné jednání a vyhození z ordinace pro pláč 3 letého dítěte, které mělo zánět středního ucha.

Pan doktor si prostě nebere servítky.Já jsem se až někdy musela smát jak ona neustale ,,remcá".Nicméně i přes půlhodinový výklad o tom že přeháním atd se vždy nakonec postaral o to aby se mi ulevilo.Nakonec vždy vše obrátil do žertu,asi se mu během vyšetření vždy dostalo toho že krapet přehání a někdy má skloony bagatelizovat problém.
Je opravdu zvláštní

To co jsem zažila u p.doktora nikdy nezapomenu. Hrozný zážitek pro mně, mojí mamku a mojí dceru.Sestřička velice příjemná.A to jsem p. doktora velice uznávala a každému doporučovala jako výborného odborníka a lékaře , který se umí chovat hezky k pacientům a umí to s dětmi.Ale to jak nás vyhodil z ordinace,že nás neošetří, protože má 4 letá dcera brečela, při zánětu středního ucha a nechtěla si na ouško nechat sáhnout, že dítě je nevychované a mně nazval neschopnou matkou.Hrozně mně tímto p. doktor zklamal a že to šlo zvládnout v klidu, jsem se pak přesvědčila v jiné ordinaci ORL v Chebu, kde jsem teda p. doktora připravila,že se malá bojí a bude určitě plakat.Malá byla vyšetřena a ouško se vyčistilo a šlo to bez řevu a klidu.Prostě nedoporučuji.M.L.

Mě i mým dětem vždy pomohl. Super jednání. Za mě 1*.

Nedoporučuji navštívit tohoto lékaře.Po telefonické domluvě jsem se dostavila k vyšetření v udaný čas.Já i další pacient jsme čekali hodinu bez sebemenšího zájmu zdravotnického personálu.Z ordinace se ozýval smích a vládla tam vyloženě dobrá nálada.Po hodinovém čekání a zaklepání na dveře vyšla sestřička.Oboum nám odmítla lékařské vyšetření.Zdůvodnila to svými bolavými zuby,návštěvou zubaře a horečkou.Tento postup považuji za neseriozní a vysoce neprofesionální.

Po zkušenostech v sokolovské poliklinice na ORL jsem velice ráda,že se mi podařilo narazit na MUDr.Mareše.Všem doporučuji.Štíbrová

Skvělý člověk se smyslem pro humor,odborník na slovo vzatý ,neznám lepšího

Velice citlivý a příjemný lékař a ještě k tomu dobrý doktor.