Neurologická ordinace
Sportovní 399, Zruč-Senec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Najít dneska dobrého neurologa, který má zkušenosti a umí dělat svojí práci na 1 je opravud težký. Já to štěstí měl i já a musím říčt, že pan Mudr. F. Komzák je extratřída ve svém oboru! Umí hodnotit magnetickou rezonanci, což moc neurologů neumí. Panu doktoru jsem velmi vděčný a děkuji, že mě vrátil opět do plnohodnotného života.

Umístění: Neurologická ordinace

Velice děkuji panu doktorovi, za lidský přístup a ohromnou pomoc.... Vynikající lékař, díky kterému dnes chodím pomohl mi při ohromnych bolestech zad vše urgoval a zařídil... Dnes je to téměř 2 roky co jsem po operaci páteře.... Výsledek úžasný a navíc nemám jizvu přes celá záda.... Dekuji

Umístění: Neurologická ordinace bolest zad a nohy

Pan doktor mi pomohl s bolestí zad která vystřelovala až do nohy.
Bolesti jsem měl 4 roky den co den. Ušel jsem několik set metrů a musel jsem si sednout.
Teď jsem po operaci stabilizace páteře a bolest je pryč.
Přístup pana doktora je lidský a je to opravdu člověk na svém místě.

Umístění: Neurologická ordinace

Vynikající odborník . Trpělivý, vstřícný. Pečlivě vysvětlí každému pacientovi diagnózu. Zkušený praktik.

Špičkový odborník,velmi obětavý,velmi pomáhá mě i celé mé rodině.Pro celou naší
rodinu PAN DOKTOR.Díky za vše.

Pan doktor Komzák je špičkový odborník ve své specializaci, nezklame.Umí poradit kam se má pacient obrátit (a nejen sám se s sebou, ale i rodinou) a vždy je to opět na jedničku. Velmi milý, příjemný a i nepěkná diagnoza z jeho úst je přijatelná. Díky za vše!

Pan doktor je vynikající ve všech směrech. Pro mne "PAN DOKTOR", díky za vše.

VELMI DOBRÝ A PŘÍJEMNÝ NEUROLOG, BÝVALÝ PRIMAŘ VOJENSKÉ NEMOCNICE V PLZNI

Velmi dobrý specialista,výborný lékař.Patří mezi nejlepší ve svém oboru.

velmi dobrý odborník,jen kdyby bylo více takových lékařů.