Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 53, Žamberk
Sam.org. PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Chodím k Dr. Kaplanovi od svých 15 let a jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem s ním neměla neshody, problémy a vždy mi pomohl. Já sama za sebe mohu Mudr. Kaplana vřele doporučit.

A
Ověřeny pacient

Chodím k panu Kaplanovi 10 let a doporučuji všem.. ;)

R
Ověřeny pacient

Pan Kaplan je velmi vstřícný až někdy nepříjemně žoviální, dokud s ním pacientka souhlasí. Pakliže máte jiný názor, je schopen vyhrožovat, křičet na ženu před zbytkem čekárny či vyhodit ji z ordinace. Je autoritativní, když přijde nějaký problém, skoro nic nevysvětlí, ale narve Vám letáky k přípravkům, které asi distribuuje nebo co.
K péči při těhotenství škoda mluvit. Stále straší potratem. Velmi stresující.
V čekárně nevypnutelná debilní tv s programem z reklam.

Výborný doktor a pohodový člověk.

Pana doktora nedporučuji. Jsem těhotná 6tý měsíc a mám problémy s nevolnostmi a kolapsem, bohužel mi pan doktor neustále tvrdí, že jsem naprosto v pořádku a své komplikace si vymýšlím abych dostala neschopenku. Několikrát jsem zkolabovala v autě(jako řidič) a omdlévám i v klidu doma. A stále zvracím. Půl roku mu opakuji, že je mi zle a on mi to půl roku vyvrací, po svém posledním kolapsu jsem se rozhodla,že gynekologa vyměním.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Mám za to že p. Kaplnovi ujel takříkajíc vlak. Jeho názory a metody aktuální před lety jsou již dnes poněkud zastaralé. Dokud se nevyskatne problém je vcelku milý, pokud se tedy trefíte do jeho nálad , ale jak má řešit nějaký problé stane se zněj nevrlý bručoun který nepřipouští jiný názor. Bohužel již na tento jeho přístup pár pacientek a co je nejhorší i miminek zle doplatilo.
Doporučuji si na něj dát velký pozor a nenechat se odněj uchácholit jeho bagatelizováním problémů.ote

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Po patnáctileté zkušenosti opravdu děkuji za všechny rady a pomoc, a pana doktora vřele doporučuji.(Tři těhotenství a vše ostatní super)

E

příjemný, mily, ohleduplný, vstřícný. Nedělá mu problém vše vysvětlit. Jsem s ním naprosto spokojena

P

Dobrý den,
po přečtení příspěvků jsem se rozhodla, že taky s jedním přispěji. Jsem poprvé těhotná a bohužel s komplikacemi. V tuhle chvíli je pro mě opora doktora velmi důležitá. Mohu říci, že pan doktor MUDr. Kaplan je pro mě velkou oporou. Je ke mně milý, vstřícný a hlavně ohleduplný. Nevyměnila bych ho za jiného. Proto já pana MUDr. Kaplana DOPORUČUJI.

L

fakt nejlepší

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti