Palackého třída 1309/174, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

S panem doktorem máme ty nejlepší zkušenosti. Naše útulková fena, která má hrůzu z cizích lidí, kteří se k ní přiblíží s něčím v ruce, se k němu po roce dokonce i těší. Při jedné z návštěv, ačkoli sám se zraněnou rukou, přistupoval k naší nemocné a vyděšené feně s neuvěřitelnou trpělivostí, pomohl ji držet, poradil, nerozčiloval se. Potom nám sám navrhl, ať k němu chodíme třeba měsíc každý týden - jen pozdravit, ať si fenka zvykne. Teď už je to relativně bez problémů, jelikož nám vychází vstříc - k fence si sedá na zem, ať ji nestresujeme dáváním na stůl apod. Jeho přístup je vždy milý a profesionální.

Tohoto veterináře vřele doporučuji těm, kteří mají zájem léčit pejska pod dohledem profesionála! Nejlepší lékař co jsem v Brně našla, a že pár jsem jich vystřídala.
Profesionální, citlivý přístup. Rozumí své praxi, vysvětlí vše do detailů a tak aby rozuměl každý a vždy nám pomohl i z těch nejhorších situací, kteří jiní pseudo veterináři jen zmastili! Pes se vždy těší až tam přijdeme, což se nikdy nestávalo.
Čekárna je krásná, barevná, vzdušná, všude na zdech informace a novinky, miska s vodou i papír na utření různých nehod =). Ordinace je čistá a vybavená. Vše co je potřeba tam mají i volně dostupné věci z lékárny, takže nemusíte nikde běhat!
Jako veterinární sestra, doporučuji, protože vím jak je kvalitní lékař co si rozumí se zvířaty i lidmi důležitý )jsou veterináři co křičí, jsou arogantní a neochotní. A jaký standard by měla čekárna i ordinace nést. Určitě ne špínu, zatuchlinu, depresi a nepořádek v ordinaci jako jsem se setkali jinde...

Y

Pana doktora jsem vyhledala po špatné zkušenosti na VŠV.Jsem velmi spokojená s jeho odborností,vstřícností a přístupem ke zvířatům a k majitelům zvířat.
Pana doktora vřele doporučuji.
Yveta Sýkorová

Dlouho jsme k nemu chodili az do chvile, kdy byl pro pana doktora problem, podivat se nam na nemocneho pejska 10minut pred koncm jeho ordinacni hodiny. Byl neprijemny a celkem nas odbyl. Nastesti jsme jiz narazili na doktora, kteremu muzete zavolat kdykoliv a kdykoliv vam rekne, at s pejskem prijede (nema-li dovolenou, kterou uverejnuje predem), ma ke zviratkum vztah, je velice prijemny a zkusenosti take nema malo :)

Možná je pan doktor odborník, ale když nedokáže dobře poradit, jak máme zafixovat při zákroku kočku a pak ji morduje se sestřičkou do osušky, aby je nepošrábala a mohli jí vzít krev a naše kočka z toho dostane srdeční zástavu, tak to nepřijde, jako doktor, ke kterému bych chtěla jít znovu. Kočička nám umřela přímo pod jeho rukama. Je sice pravda, že nakonec podle testů...které udělal poté sám pan doktor...tak byla stejně hodně nemocná a dřív nebo později by umřela, ale takovou smrt jsem si pro ni opravdu nepředstavovala. Nikdy víc.

K panu doktorovi jsem šla na doporučení, jeho chování mě v negativním dost překvapilo. Že by špatný den?

Skvělý, ochotný a příjemný pan doktor. Vystřídali jsme mnoho veterinářů, než jsme narazili na toho správného - jsme moc spokojení. Naší psí holčičce vždy pomůže, když ji něco je. DOPORUČUJI!

V okolí je to bezpochybně ten nejlepší veterinář. Po mnoha zkušenostech si to mohu dovolit říct. Příjemný, sympatický a hlavně zkušený.

Poznal jsem hodně veterinářů, ale tohle je extratřída. Vřele doporučuju.