Chelčického 49/50, Písek
Kožní ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

G
Umístění: Kožní ambulance detské kožní problémy

Hned jak jsem vešla do čekárny a vyšla usměvavá sestřicka, která nakoukla do kočárku jestli mimino spí, mi bylo jasné, že oproti kožní v PB je to nebe a dudy. Obě dvě včetně paní doktorky jsou velmi milé, ochotné a hlavně Vás uklidní, takže z Vás spadnou obavy. Další věc je, že mimino důkladně prohlédne, osahá a u toho mluví. Sestřička je také skvělá prohlédla také mimino, dceru, dala jí obrázky, bonbonek, aby neplakala. Za mě rozhodně doporučuji za lidský přístup, ochotu atd. V dnešní době k pohledání.

Paní doktorka Veřtánová je naprosto úžasná! Moc hodná, milá, chápavá, svou práci neodbývá. S dětmi to umí krásně,hned si získala dcery důvěru. Můžu ji všem jedině doporučit!

K paní doktorce chodím s akné, předepisuje mi mastičky jako každý jiný kožní lékař - prostě zkouší, jestli něco zabere nebo ne, ani se na Vás pořádně nepodívá a předepíše to, co předepíše každému. Po poslední návštěvě už k ní ale rozhodně nepůjdu. Byla jsem poslední na řadě, 10 minut před zavírací dobou a jelikož paní doktorka někam pospíchala, jen se mě zeptala co chci a i když jsem jí řekla, že mě přípravek na pleť přes zimu vysušuje a mám i vysušené vlasy, přičemž jsem jí ukázala vysušenou pokožku, jen se na mě jedním okem podívala a řekla, že to asi bude atopický ekzém, nic mi na to nepředepsala a hodila mi na stůl recept na ten samý přípravek na pleť, ačkoliv jsem jí říkala, že s ním mám problémy a tudíž ho moc nepoužívám. Neprofesionální přístup a jen zkouší, co pleť snese jako celá řada kožních lékařů a neuvědomuje si, že tohle zkoušení může být ještě horší než když kůži nebudete léčit vůbec

skvělá a milá lékařka, která umí naslouchat a vždy je ochotná a velmi vstřícná, mohu jen doporučit

Mohu vřele doporučit.

Perfektní paní dektorka.Pět let jsem chodil s vyrážkou na čele k nejmenované odborné lékařce v Písku.Vyzkoušela několik drahích a silných mastiček,bohužel bez uspěchu.Nakonec mě posílala na léčbu lasserem.Paní doktorku Veřtátovou jsem navštívil jednou.Napsala mi mastičku za 38 kč a za tři dny byla vyrážka pryč.Všem velice doporučuju

Paní doktorka je úžasná a ten člověk, který psal negativní komentář si jí asi opravdu spletl. Než začne někoho urážet, měl by si zopakovat pravopis a gramatiku.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Chodím k ní i s malou dcerou a její přístup je velice pěkný.

Dobrý den, chtěl bych zareagovat na předchozí hodnocení (dodano 2009-03-13 21:41:40), osoba, která to psala si zřejmě paní doktorku s někým spletla. Byl jsem u ní několikrát a obětavější doktorku jsem dlouho neviděl, ptal jsem se na to i známých, kteří k ní chodí a všichni jsme se shodli. Nejsem kožní, takže nevím jak je to s diagnózou chorob, ale napsat, "vyšetřuje Vás od dveří" mi v tomhle případě přijde jako velice nemístné až urážlivé. Dále radši nebudu reagovat na tento příspěvek, protože je na první pohled zřejmé, že ho psal někdo s osobní averzí proti paní doktorce, nejspíš ho psal ještě v afektu - což je teŤ patrné.

Nevím teda, kde jste teda byl. Toto hodnocení je přesným opakem, než paní doktorka je. V Písku tímto způsobem vyšetřuje paní doktorka Pumprová, o které je známo, že diagnostikuje od dveří. Paní doktorka Veřtátová je velmi vstřícná, milá a nic nezanedbává. K pacientům se chová mile, ohleduplně. Z Píseckých deramtologů je jednoznačně nejlepší.