Eva Veřtátová, dermatolog Písek

MUDr. Eva Veřtátová

Dermatolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chelčického 49/50, Písek
Kožní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní ambulance detské kožní problémy

Hned jak jsem vešla do čekárny a vyšla usměvavá sestřicka, která nakoukla do kočárku jestli mimino spí, mi bylo jasné, že oproti kožní v PB je to nebe a dudy. Obě dvě včetně paní doktorky jsou velmi milé, ochotné a hlavně Vás uklidní, takže z Vás spadnou obavy. Další věc je, že mimino důkladně prohlédne, osahá a u toho mluví. Sestřička je také skvělá prohlédla také mimino, dceru, dala jí obrázky, bonbonek, aby neplakala. Za mě rozhodně doporučuji za lidský přístup, ochotu atd. V dnešní době k pohledání.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka Veřtánová je naprosto úžasná! Moc hodná, milá, chápavá, svou práci neodbývá. S dětmi to umí krásně,hned si získala dcery důvěru. Můžu ji všem jedině doporučit!


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s akné, předepisuje mi mastičky jako každý jiný kožní lékař - prostě zkouší, jestli něco zabere nebo ne, ani se na Vás pořádně nepodívá a předepíše to, co předepíše každému. Po poslední návštěvě už k ní ale rozhodně nepůjdu. Byla jsem poslední na řadě, 10 minut před zavírací dobou a jelikož paní doktorka někam pospíchala, jen se mě zeptala co chci a i když jsem jí řekla, že mě přípravek na pleť přes zimu vysušuje a mám i vysušené vlasy, přičemž jsem jí ukázala vysušenou pokožku, jen se na mě jedním okem podívala a řekla, že to asi bude atopický ekzém, nic mi na to nepředepsala a hodila mi na stůl recept na ten samý přípravek na pleť, ačkoliv jsem jí říkala, že s ním mám problémy a tudíž ho moc nepoužívám. Neprofesionální přístup a jen zkouší, co pleť snese jako celá řada kožních lékařů a neuvědomuje si, že tohle zkoušení může být ještě horší než když kůži nebudete léčit vůbec

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


skvělá a milá lékařka, která umí naslouchat a vždy je ochotná a velmi vstřícná, mohu jen doporučit


Mohu vřele doporučit.


Perfektní paní dektorka.Pět let jsem chodil s vyrážkou na čele k nejmenované odborné lékařce v Písku.Vyzkoušela několik drahích a silných mastiček,bohužel bez uspěchu.Nakonec mě posílala na léčbu lasserem.Paní doktorku Veřtátovou jsem navštívil jednou.Napsala mi mastičku za 38 kč a za tři dny byla vyrážka pryč.Všem velice doporučuju


Paní doktorka je úžasná a ten člověk, který psal negativní komentář si jí asi opravdu spletl. Než začne někoho urážet, měl by si zopakovat pravopis a gramatiku.


S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Chodím k ní i s malou dcerou a její přístup je velice pěkný.


P

Dobrý den, chtěl bych zareagovat na předchozí hodnocení (dodano 2009-03-13 21:41:40), osoba, která to psala si zřejmě paní doktorku s někým spletla. Byl jsem u ní několikrát a obětavější doktorku jsem dlouho neviděl, ptal jsem se na to i známých, kteří k ní chodí a všichni jsme se shodli. Nejsem kožní, takže nevím jak je to s diagnózou chorob, ale napsat, "vyšetřuje Vás od dveří" mi v tomhle případě přijde jako velice nemístné až urážlivé. Dále radši nebudu reagovat na tento příspěvek, protože je na první pohled zřejmé, že ho psal někdo s osobní averzí proti paní doktorce, nejspíš ho psal ještě v afektu - což je teŤ patrné.


P

Nevím teda, kde jste teda byl. Toto hodnocení je přesným opakem, než paní doktorka je. V Písku tímto způsobem vyšetřuje paní doktorka Pumprová, o které je známo, že diagnostikuje od dveří. Paní doktorka Veřtátová je velmi vstřícná, milá a nic nezanedbává. K pacientům se chová mile, ohleduplně. Z Píseckých deramtologů je jednoznačně nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti