Purkyňova 36, Vyškov
Alergologická ambulance (mapa)

Paní doktorka je skutečně jednička moc mě pomohla a všem ji doporučuji ,nedokážu si představit ,že bych měla chodit někam jinam.Je to profesionál a hlavně moc dobrý člověk Blanka

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená, věnuje každému tolik času kolik je třeba k tomu aby mohla zhodnotit zdravotní stav a nasadit správnou léčbu, nevadí mi ani že musím dojíždět celkem daleko, ale za kvalitní péčí cestu obětuji. K paní doktorce jsem přihlásila i syna.

Lékař na svém místě, 100% odbornost, péče, kvalita, zodpovědnost.

má zkutečný zájem o problém pacienta

Paní doktorka je ten nejlepší lékař, kterého jsem za svůj 46 letý život potkala. Jsem astmatička - alergička; v její péči od svých 18 let. Skutečně jsem nepotkala pečlivějšího, zodpovědnějšího a lidštějšího lékaře. Velice sympatické je i to, že se neustále udržuje na vynikající odborné úrovni, jezdí na kongresy a sympozia, kde má první informace z ruky o nejnovějších trendech v léčení alergií a astmatu. Myslím, že mohu mluvit i za svoji matku a dceru, které se u ní také léčí. Ani v čekárně jsem v životě neslyšela, že by si na ni někdy někoho stěžovat. Jen někteří noví pacienti nejsou občas spokojeni, že třeba musejí čekat delší dobu než v jiných čekárnách. Bohužel, jsou od některých jiných lékařů zvyklí, že je vyřídí za 3 minuty i se zaplacením poplatku. Ale právě paní doktorka Vašiková Vás má v ordinaci každého tak dlouho, dokud Vás pořádně nevyšetří a nevymyslí mnohdy složitou a kombinovanou léčbu. Například - již několik let mne trápila chlamydie pneumo. To paní doktorka objevila co mi vlastně je a podotýkám, že astma mi ty první roky onemocnění v podstatě nezhoršovaly. Co já prochodila lékařů, kdo nezažil, nepochopí. Až paní doktorka určila správnou diagnózu a to více méně podle příznaků úplně jiných chorob, které jsou chlamydiemi vyvolávány. Spousta lékařů snad o chlamydiích nic neslyšelo. Ale to je jen jeden příklad z mnoha. Paní doktorce na pacientech záleží a je to znát. Š. H.

Děkuji paní doktorce Vašíkové za velmi kvalitní a odpovědný přístup ke svým pacientům. Je velmi příjemná a milá a snaží se pomoci zkvalitnit svým pacientům život. Velmi mi pomohla. Mám k ní plnou důvěru. Každému ji mohu doporučit.

S. Sekaninová

Paní doktorka Vašíková je jedna z nejleších lékařek jakou jsem ve svém životě poznala. Od velmi silných alergií zbavila (neboli má pod kontrolou) téměř celou naši rodinu. Je velice pečlivá, k lidem příjemná a hlavně odborník na svém místě.
Děkuji moc za vynikající a profesionální přístup, přeji jí hodně zdraví a hlavně ať si nenechá znechutit svoji práci zlými a zapšklými lidmi. Baláčová

Doktorka Vašíková je nejlepší lékařka jakou znám.Léčí mě mnoho let a pomáha mi zvládat vážnou chorobu dýchacího ústrojí.Nedovolím aby jí někdo haníl a psal o ní vyložené lži.Prý je stále nemocná a léky střílí od pasu.Dle toho kdo jí co dá.Tímto apeluji na všechny.Jsou to jen hnusné lži.Paní doktorka se snaží každému pomoci jak nejlíp může.Ona je zkratka člověk na svém místě.

Čekání mi nevadí, už jsem jinde čekala dýl. Paní doktorka je pečlivá, ochotná, vše vysvětlí, co, proč,...její léčba zabírá!

Paní doktorka je velice pečlivá, léčí pacienty komplexně, řekla bych přímo dle zásad celostní medicíny a je k lidem velmi příjemná. Zkrátka PANÍ doktorka, která bere své povolání jako poslání.