Eva Trávníčková, pediatr Kyjov

MUDr. Eva Trávníčková

Pediatr

třída Komenského 616/16, Kyjov
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
č.d. 280, Sobůlky
Dětská poradna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nejlepší dětská doktorka jakou znám,nikdy nic nezanedbá,je velmi pečlivá, prostě fakt skvělá,Nemůžem si ju vynachválit :)

Úžasná paní doktorka, milá a pečlivá.

Paní doktorka je velmi důkladná a pečlivá, vše řeší s rozvahou a opravdu detailně.Pokud mají rodiče nějakou otázku,např. ohledně očkování, vše velmi ráda vysvětlí.A pokud nastane nějaký problém ihned se to řeší a na nic se nečeká.

Souhlasím s kladným hodnocením ostatních, i když se u paní doktorky někdy dlouho čeká, vše vynahradí vstřícným přístupem nejen k dětem, ale i k rodičům, na jakékoliv nejasnosti ohledně léčby sdělí svůj názor a poradí. Děti si ji velmi oblíbili, jinou lékařku by ani nechtěli. bývalá lékařka mi u dcery něco zanedbala, a díky paní doktorce vše dopadlo dobře. Poradí i po telefonu, neodbyde. Více takových lékařů.

Vřele doporučuji

Hledáte doktorku, která nic nezanedbá? Při jakých koli nejastností či při douhotrvajících potíží Vás pošle ihned ke specialistovi. Nic nezanedbá. Jsme opravu spokojeni a věřím, že i Vy co hledáte výbornou doktorku budete též. Syn často trpěl na rýmu, předešlá doktorka to vůbec neřešila, pořád mu dávala to samé i když mu to nezabíralo, proto jsme také přešli. Paní doktorka to řešila ihned! Na nic nečekala a poslala nás k tomu nejlepšímu doktorovi, jsme ji za to moc vděční! Stará se o pecienty velmi, ale velmi poctivě,žádného poctivého dětského lékaře, tak jako je MUDr. Trávníčková neznám ani z doslechu. Vřele doporučuji všem, kteří hledají výbornou dětskou lékařku.

www.okg-fit.cz/gk

S paní doktorkou Trávničkovou jsme velice spokojeni, hned posílá ke specialistovi a nic nezanedbává, dětem se hodně věnuje a umí s nimi mluvit. Je svědomitá, pečlivá a moc hodná. Má velmi příjemnou sestřičku. Vřele doporučuji všem co hledají výborného dětského lékaře.

S paní doktorkou Trávníčkovou jsme moc spokojrni,je hrozně hodná,zodpovědná a pečlivá.U dětí je moc oblíbená,kromě odborných vyšetření s dětma ráda mluví o všem,i o věchěch,které zdánlivě s nemocemi nesouvisí.Mohu doporučit všem,kteří hledají dobrou dětskou doktorku

K paní MUDr.jsme přešli a jsme moc spokojeni hned nás poslala ke specialistovi,jsme rádi,že jsme si vybrali právě JI.Líbí se nám jak vše probírá dopodrobna,nic nezanedbává právě naopak.Vřela doporučujeme.

Naše bývalá paní doktorka byla super,výborné chování,nic nezanedbala a navíc má moooc příjemnou sestřičku!!!