MUDr. Eva Trávníčková

Pediatr Více

Kyjov, Sobůlky 2 adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
třída Komenského 616/16, Kyjov

Dětská poradna
č.d. 280, Sobůlky

Nejlepsi detska doktorka! Lepsi bychom si pro deti prat nemohli. Ochotna, pecliva, nic nezanedba, vse perfektne vysvetli. Sestricka take velmi mila a ochotna.

Nejlepší dětská doktorka jakou znám,nikdy nic nezanedbá,je velmi pečlivá, prostě fakt skvělá,Nemůžem si ju vynachválit :)

Úžasná paní doktorka, milá a pečlivá.

Paní doktorka je velmi důkladná a pečlivá, vše řeší s rozvahou a opravdu detailně.Pokud mají rodiče nějakou otázku,např. ohledně očkování, vše velmi ráda vysvětlí.A pokud nastane nějaký problém ihned se to řeší a na nic se nečeká.

Souhlasím s kladným hodnocením ostatních, i když se u paní doktorky někdy dlouho čeká, vše vynahradí vstřícným přístupem nejen k dětem, ale i k rodičům, na jakékoliv nejasnosti ohledně léčby sdělí svůj názor a poradí. Děti si ji velmi oblíbili, jinou lékařku by ani nechtěli. bývalá lékařka mi u dcery něco zanedbala, a díky paní doktorce vše dopadlo dobře. Poradí i po telefonu, neodbyde. Více takových lékařů.

Vřele doporučuji

Hledáte doktorku, která nic nezanedbá? Při jakých koli nejastností či při douhotrvajících potíží Vás pošle ihned ke specialistovi. Nic nezanedbá. Jsme opravu spokojeni a věřím, že i Vy co hledáte výbornou doktorku budete též. Syn často trpěl na rýmu, předešlá doktorka to vůbec neřešila, pořád mu dávala to samé i když mu to nezabíralo, proto jsme také přešli. Paní doktorka to řešila ihned! Na nic nečekala a poslala nás k tomu nejlepšímu doktorovi, jsme ji za to moc vděční! Stará se o pecienty velmi, ale velmi poctivě,žádného poctivého dětského lékaře, tak jako je MUDr. Trávníčková neznám ani z doslechu. Vřele doporučuji všem, kteří hledají výbornou dětskou lékařku.

www.okg-fit.cz/gk

S paní doktorkou Trávničkovou jsme velice spokojeni, hned posílá ke specialistovi a nic nezanedbává, dětem se hodně věnuje a umí s nimi mluvit. Je svědomitá, pečlivá a moc hodná. Má velmi příjemnou sestřičku. Vřele doporučuji všem co hledají výborného dětského lékaře.

S paní doktorkou Trávníčkovou jsme moc spokojrni,je hrozně hodná,zodpovědná a pečlivá.U dětí je moc oblíbená,kromě odborných vyšetření s dětma ráda mluví o všem,i o věchěch,které zdánlivě s nemocemi nesouvisí.Mohu doporučit všem,kteří hledají dobrou dětskou doktorku

K paní MUDr.jsme přešli a jsme moc spokojeni hned nás poslala ke specialistovi,jsme rádi,že jsme si vybrali právě JI.Líbí se nám jak vše probírá dopodrobna,nic nezanedbává právě naopak.Vřela doporučujeme.