Gregorova 1390/35, Nový Jičín
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Nechápu, jak může někdo k téhle paní doktorce chodit.Ze začátku se zdá vstřícná a nápomocná a ejhle stěžuje si na MOOOOC DĚTÍ a tudíž se nemůže věnovat každému dítěti jak má.Bohužel toto je jen veliké shrnutí (zanedbala neštovice,podávala stále stejný lék na dosti závažnou nemoc a má dcera celičký rok trpěla jen díky jejímu "geniálnímu"přístupu zahleněním,laringitickým kašlem a teplotama-až její slavné léky v podobě Fenistil,stoptusin,ditustat,nurofen a paralen u mé dcerky přestaly zabírat právě díky neustálému předpisování).Jakmile má ke konci ordinační doby,tak se již nevěnuje dítěti skoro vůbec a pak šup nastal víkend a dcerka mi celý proležela a spala bez známek života jen s těžkým dýcháním,....prostě jsem měla zakročit již dříve a nečekat.Nyní jsme přestoupili k jinému lékaři-pozdě ale přece,díky.

výborná doktorka. Já i manžel jsme k ní chodili jako děti, když se nám narodila dcera vůbec jsme se nemuseli rozmýšlet kam ji přihlásit. doporučuju

Š

Je prostě super

Paní doktorka je velmi milá, ochotná. Dcera ji má velmi ráda a těší se k ní. Je ochotná poradit kdykoliv, i telefonicky, kdy už nemá ordinační hodiny.

S doktorkou Syrovátkovou jsem byl vždy spokojen a velmi si cením jejich brzkých a kvalitních diagnóz v dětském věku.

Lepší paní doktorku si ani nemůžeme přát.

K paní doktorce jsem se svými dětmi chodila před více než deseti lety. Je naprosto perfektní jako doktorka i jako člověk.Dodnes se zdravíme a prohodíme pár slov.V

laskavá, poradí

K paní doktorce Syrovátkové chodím s dvěmi syny už více než 10 let a musím jen pochválit její vstřícnost, snahu pomoci i odborné zkušenosti.

moc dobra