MUDr. Eva Syrovátková

Pediatr Více

Nový Jičín 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Gregorova 1390/35, Nový Jičín

Nechápu, jak může někdo k téhle paní doktorce chodit.Ze začátku se zdá vstřícná a nápomocná a ejhle stěžuje si na MOOOOC DĚTÍ a tudíž se nemůže věnovat každému dítěti jak má.Bohužel toto je jen veliké shrnutí (zanedbala neštovice,podávala stále stejný lék na dosti závažnou nemoc a má dcera celičký rok trpěla jen díky jejímu "geniálnímu"přístupu zahleněním,laringitickým kašlem a teplotama-až její slavné léky v podobě Fenistil,stoptusin,ditustat,nurofen a paralen u mé dcerky přestaly zabírat právě díky neustálému předpisování).Jakmile má ke konci ordinační doby,tak se již nevěnuje dítěti skoro vůbec a pak šup nastal víkend a dcerka mi celý proležela a spala bez známek života jen s těžkým dýcháním,....prostě jsem měla zakročit již dříve a nečekat.Nyní jsme přestoupili k jinému lékaři-pozdě ale přece,díky.

výborná doktorka. Já i manžel jsme k ní chodili jako děti, když se nám narodila dcera vůbec jsme se nemuseli rozmýšlet kam ji přihlásit. doporučuju

Je prostě super

Paní doktorka je velmi milá, ochotná. Dcera ji má velmi ráda a těší se k ní. Je ochotná poradit kdykoliv, i telefonicky, kdy už nemá ordinační hodiny.

S doktorkou Syrovátkovou jsem byl vždy spokojen a velmi si cením jejich brzkých a kvalitních diagnóz v dětském věku.

Lepší paní doktorku si ani nemůžeme přát.

K paní doktorce jsem se svými dětmi chodila před více než deseti lety. Je naprosto perfektní jako doktorka i jako člověk.Dodnes se zdravíme a prohodíme pár slov.V

laskavá, poradí

K paní doktorce Syrovátkové chodím s dvěmi syny už více než 10 let a musím jen pochválit její vstřícnost, snahu pomoci i odborné zkušenosti.

moc dobra