Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Běloveská 656, Praha
Poradna pro neurologii a myoskel. med.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka mě ani trochu nenadchla. Byla jsem u ní 2x, přičemž první návštěvu vůbec zaznamenanou neměla a při druhé mi diagnózu stanovila od stolu - chronická bolest, které se nezbavím. Až po té mě vyšetřila. Ochota a vstřícnost moc vidět nebyla.

Paní doktorka je nejlepší neurolog co jsem poznala. Je milá, snaží se vše vysvětlit, ochotná, má super přístup k pacientům. Svému oboru rozumí. Něměla jsem dobré zkušenosti z neurology ale teď si nemůžu stěžovat. Určitě paní doktorku doporučuji !

S přístupem jsem velmi spokojený,paní doktorka Štolcová je velmi zkušený neurolog ,který mi vždy v těžkých situacích pomůže a poradí.l

Tato paní doktorka je to nejlepší ve zdravotnictví, co mě kdy potkalo. Je milá, usměvavá, klidná a hlavně profesionál. Jsem ráda, že se stala mým neurologem. Neměla jsem vůbec dobré zkušenosti z neurology, ale ona je velikou vyjímkou. Děkuji za to že je :-)

Báječná lékařka, která má spoustu zkušeností a výborný přístup k pacientům. Jsem s ní nad míru spokojená. Pomohla vždy a za to jí patří můj velký dík a obdiv. Není nic co bych jí vytkla. Na Berounsku lepšího neurologa nenajdete. :-)

Velmi ochotná, erudovaná lékařka s lidským přístupem k pacientům

ano,snaží se pacientum vyjít vstříc a je příjemná a milá.Bohužel zatím mi moc nepomohla-jsem težký migrenik

Nejlepší neuroložka jakou jsem kdy poznala. Dokázala mi se vyrovnat s mou nemocí a zahájila léčbu, která mi pomohla se zbavit záchvatů. Je skvělá. Nikdy nezvýšila hlas, tak jako se mi to stalo u jiného neurologa, ale vždy se snaží pacientům vyjít vstříc.