Oční lékařka
Wolkerova 603, Brandýs nad Labem

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Rodinna ocni lekarka zatim vyresila vsechny obtize, ktere u nas nekoho trapili. Tedy za nas plne spokojeni =)

Velmi vstřícný přístup jak sestřičky, tak paní doktorky. Opravdu jsem moc ráda, že jsme se s dcerkou dostaly právě do této ordinace. Paní doktorka byla velmi milá, i když byla dcerka nervózní a vyšetření nebylo nejprve možné provést. Ačkoli jsme nebyly objednané, vzaly nás a bez jakýchkoli problémů.

Milá paní doktorka, pečlivá, snaží se odhalit opravdovou příčinu a ne jen léčit aktuální problém. Byl jsem velmi spokojený s jejím vyšetřením

Chtěla jsem se k paní doktorce objednat s malým 1,5 letým synem s akutním problémem - něco, co vypadalo jako ječné zrno, se změnilo v zarudlé, opuchlé celé víčko. Odmítla mě s tím, že jsme z Kostelce nad Labem a mám se objednat do Neratovic. Argument, že mi tam telefon již druhý týden nikdo nebere, ji nezajímal. Prý mám dávat dítěti studený obklad a zkoušet to dál. Za takový přístup k malému dítěti opravdu děkuji:-) Paní doktorku tedy nedoporučuji.

Přijde mi trochu zvláštní, že se mi nedaří dovolat do ordinace (buď je obsazeno a nebo to nikdo nezvedá). Zkouším to od rána a je už po poledni. Bez úspěchu. Jak se mám objednat, když telefon nikdo nezvedá?

Chodím k paní doktorce již od dětství, neboť mám oční vadu a později jsem měl i další oční problémy. Je velmi milá a přátelská a vždy vyjde vstříc a vše ochotně a srozumitelně vysvětlí. Nejsem z Brandýsa, takže bych mohl chodit na oční v místě bydliště, ale rozhodně to neudělám.

ok, vše v pořádku, pomohla a poradila

skvělá doktorka, ochotná milá dokáže vyjít vstříc. Chodím k ní od dětství hledala sem i jiného očaře ale nakonec jsem se vrátila k Této super ženské. vřele doporučuji

Tato lékařka si vždy najde čas na pečlivé vyšetření. Velmi špatně chodím (mám chodítko), takže je moje vyšetření tímto stavem komplikovanější, ale vždy jsem se setkala s porozumněním a pomocí. Jen víc takto kompetentích a citlivých lékařů.Doporučila jsem i dceři, přešla k této oční lékařce.Mohu říci, že i dcera je velmi spokojena s absolvovanými vyšetřeními.

Setkala jsem se u této lékařky s velkým porozumněním pozitivním přístupem. Mám maminku na vozíčku a přesto, že jsme byly objednány na jiný termín lékařka ochotně maminku vyšetřila. Byly jsme totiž ten den na vyšetření u praktického lékaře a pro maminku je velmi obtížné znovu absolvovat cestu k lékařům.Doporučuji